آخرین اخبار
۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۵
بازدید:۱۵۲
صد انلاین | بر اساس گزارش سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی ارتش این رژیم در حال بررسی پایان عملیات نظامی در رفح تا دو هفته دیگر است و در صورتی که توافق حاصل نشود، تصمیم‌های بعدی را اتخاذ خواهد کرد.
کد خبر : ۹۲۳۰۳

به گزارش صد آنلاین ، این رسانه صهیونیستی به نقل از منابع امنیتی گزارش داد که حضور اسرای اسرائیلی در غزه و نبود جایگزین برای حماس موفقیت مرحله کنونی عملیات نظامی را به شکست تبدیل می‌کند.

 

 

 

 

 

 

 

بنابر این گزارش، پس از پایان مرحله کنونی و حتی در صورت توقف عملیات نظامی در رفح، ارتش محورهای نتساریم، فیلادلفیا و گذرگاه رفح را تحت کنترل خواهد داشت.

منابع امنیتی اسرائیلی تاکید کردند که هم اکنون در موضع سختی قرار داریم، زیرا اسرای اسرائیلی همچنان در غزه هستند و نتوانسته‌ایم جایگزینی برای حماس ایجاد کنیم.

منابع مذکور تاکید کردند: برآوردهای ما حاکی از آن است که برای توقف حملات حزب الله به مرزهای شمالی، به توافق با حماس نیاز داریم.

 حزب‌الله لبنان در چندماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و نسل‌کشی فلسطینیان در این منطقه، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها