۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۰
بازدید:۴۱۷
صد انلاین | فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه از کشف ۱۶ هزار و ۵۰۰ لیترگازوئیل قاچاق در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
کد خبر : ۹۲۱۲۰
 

به گزارش صد انلاین ، سرهنگ رضا محمدی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی و در پی کسب اخباری مبنی بر نگهداری گازوئیل به صورت قاچاق در یکی از مناطق حاشیه‌ای شهرستان مبارکه، بررسی موضوع در دستور کار مأموران این فرماندهی قرار گرفت.

 

 

 

 

وی افزود: پس از انجام تحقیقات و کسب اطمینان از صحت موضوع اکیپی ازمأموران پلیس آگاهی این فرماندهی با هماهنگی مرجع قضائی به محل اعزام و در بازرسی از یک ساختمان متروکه مقدار 16هزار و 500 لیتر گازوئیل که به صورت غیر‌قانونی و خارج از شبکه توزیع به صورت ماهرانه‌ای در یک تانک داخل زمین جاساز شده بود را کشف کردند.

قاتل فراری پس از 22 روز در اصفهان دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه خاطر‌نشان کرد: مبارزه با قاچاق سوخت و فراورده های نفتی با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود و با توجه به نقش بی‌بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، ضروری است همکاری آنان در این زمینه بیش از گذشته تداوم یابد و هرگونه مورد مشکوکی را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها