۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۷
بازدید:۱۲۴۹۸
صد انلاین | پسر جوان وقتی نتوانست دختر عمویش را راضی کند تا با ازدواج او و دخترش موافقت کند در اقدامی‌هولناک زن میانسال را در خیابان به قتل رساند و سپس خودکشی کرد.
کد خبر : ۹۲۱۰۲

به گزارش صد آنلاین ،  پسر جوان وقتی نتوانست دختر عمویش را راضی کند تا با ازدواج او و دخترش موافقت کند در اقدامی‌هولناک زن میانسال را در خیابان به قتل رساند و سپس خودکشی کرد.

 

 

 

 

 

  سرهنگ محمد رستمی‌فرمانده انتظامی‌تالش گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری منجر به قتل با سلاح سرد در یکی از خیابان‌های شهرستان تالش پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد قاتل پسر عموی مقتول بوده که با استفاده از یک قبضه چاقو با وارد کردن یک ضربه به گردن زن میانسال مرتکب قتل شده است.  این مقام انتظامی‌با اشاره به اینکه قاتل ۲۳ ساله بلافاصله پس از ارتکاب قتل با یک دستگاه خودروی پراید نقره‌ای از صحنه جرم متواری شده بود، خاطرنشان کرد: قاتل پس از ارتکاب قتل در منزل شخصی‌اش در یکی از مناطق ییلاقی شهرستان تالش با خوردن سم و حلق آویز کردن خود به زندگی‌اش پایان داده است. برابر بررسی‌های اولیه مشخص شد پسر جوان خواهان ازدواج با دختر مقتول بوده اما وی راضی به این وصلت نبوده است. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها