آخرین اخبار
۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۵
بازدید:۱۳۱۶۵
صد آنلاین |  رئیس پلیس راه شمال استان کرمان با اشاره به تصادف رخ به رخ یک خودرو با تریلر که منجر به فوت یک دختر و پسر جوان شد، گرفتن عکس هنگام رانندگی را علت این حادثه مرگبار عنوان کرد.
کد خبر : ۹۲۰۵۲
به گزارش صد انلاین ،  رئیس پلیس راه شمال استان کرمان با اشاره به تصادف رخ به رخ یک خودرو با تریلر که منجر به فوت یک دختر و پسر جوان شد، گرفتن عکس هنگام رانندگی را علت این حادثه مرگبار عنوان کرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
سرهنگ علی رضایی امروز ۲۳ خردادماه در این باره گفت: متاسفانه در بیشتر موارد شاهد سهل‌انگاری و انجام حرکات نابه جا هنگام رانندگی منجر به تصادفات مرگبار هستیم که برخی از این رفتارها استفاده از موبایل حین رانندگی، خوردن و آشامیدن، مشغول شدن به فعالیت‌های فکری همچون حساب و کتاب و در یک مورد اخیر عکس گرفتن از خود هنگام رانندگی است.
 
وی درباره مورد آخر بیان کرد: این حادثه مربوط به زوج جوانی بود که هنگام حرکت در جاده مشغول عکس انداختن با گوشی از خود می‌شوند و ظرف تنها چند ثانیه غفلت و بی توجهی به جلو، از زیر شاسی کامیونی که از روبرو می‌آمده سر در می‌آورند و متاسفانه در دم جان باختند.
 
رئیس پلیس راه شمال استان کرمان با اشاره اینکه۴۹  درصد از حوادث جاده‌ای ناشی از غفلت لحظه‌ای و عدم توجه به جلو است، گفت: طبق بررسی‌ها و گفتگوهایی که با مصدومان حوادث رانندگی داشتیم، بسیاری از این افراد آخرین لحظات منجر به حادثه خود را به یاد هم نمی‌آورند و این نشان می‌دهد بیشتر تصادفات ظرف تنها چند ثانیه عدم توجه به جلو و سرعت گرفتن‌های غیرمجاز رخ می دهند.
 
ایسنا
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها