آخرین اخبار
۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۶
بازدید:۴۰۱
صد آنلاین | فرمانده انتظامی خرامه گفت: قاتل که با چاقو دوست شوهر دختر عموی خود را به قتل رسانده بود، دستگیر و روانه دادسرا شد.
کد خبر : ۹۱۹۳۵

 

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ زمان‌اله کریمی، بیان کرد: از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 یک فقره درگیری در یکی از محلات خرامه به پلیس اعلام و بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 

وی افزود: ماموران انتظامی با انجام تحقیقات میدانی و برابر اظهارات شاهدان عینی مطلع شدند مردی به همراه دوستش به دلیل اختلافات خانوادگی با پسر عموی 18 ساله همسر خودش درگیر شده‌اند.

فرمانده انتظامی خرامه ادامه داد: در این درگیری پسر 18 ساله با سلاح سرد شوهر دختر عموی خود را مجروح و دوست او که 35 ساله بوده را به قتل می‌رساند و خودش نیز مجروح می‌شود.

کریمی تصریح کرد: کارآگاهان اداره جنایی تحقیقات خود را آغاز و مطلع شدند که قاتل به دلیل جراحت در یکی از بیمارستان‌های شیراز بستری می‌باشد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران پس از اخذ نیابت قضایی به شیراز اعزام و قاتل را دستگیر و به مرجع قضایی معرفی کردند، گفت: متهم در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلافات شخصی عنوان کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها