آخرین اخبار
۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۰
بازدید:۲۲۷
صد آنلاین | گاردین امروز در گزارشی با بیان اینکه هانتر بایدن به عنوان تنها پسر جو بایدن، مدت هاست که هدف جمهوریخواهان راست افراطی بوده است، نوشت که این حزب به دنبال استفاده از مشکلات و معاملات تجاری او به عنوان یک سلاح سیاسی علیه بایدن هستند.
کد خبر : ۹۱۹۲۸

به گزارش صد آنلاین ،  هیأت منصفه دادگاه شب گذشته هانتر بایدن پسر رئیس جمهور آمریکا را در هر ۳ اتهام جنایی فدرال در پرونده نقض مالکیت اسلحه مجرم اعلام کرد که وی به ۲۵سال زندان محکوم شده است.

 

 

 

 

 

 

گاردین امروز در گزارشی با  بیان اینکه هانتر بایدن به عنوان تنها پسر جو بایدن، مدت هاست که هدف جمهوریخواهان راست افراطی بوده است، نوشت که این حزب به دنبال استفاده از مشکلات و معاملات تجاری او به عنوان یک سلاح سیاسی علیه بایدن هستند.

این رسانه انگلیسی ادامه داد که پس از صدور حکم پسر رئیس‌جمهور بایدن، جمهوری خواهان همچنان به ارائه نظریه‌های توطئه بی‌اساس مبنی بر انحراف حواس افکار عمومی از جنایت‌های واقعی و بدتر خانواده بایدن ادامه دادند.

جو بایدن پیشتر گفته بود که در صورت محکومیت فرزندش، او را عفو نمی کند. او روز گذشته همچنین گفت: "من نتیجه این پرونده را می پذیرم و همچنان به روند قضایی احترام می گذارم ؛ هانتر درخواست تجدید نظر را بررسی می کند."

گاردین در خصوص حمایت خانواده بایدن از هانتر بایدن می‌نویسد، حتی زمانی که کمپین ریاست جمهوری جو بایدن و کاخ سفید تلاش کردند از این پرونده فاصله بگیرند، اما خانواده و دوستان نزدیک هانتر به طور دسته جمعی در دادگاه شرکت کردند تا حمایت خود را نشان دهند. بانوی اول، جیل بایدن نیز، در سه روز اول محاکمه در دادگاه حضورداشت. 

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها