۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۵
بازدید:۴۱۰
صد آنلاین | رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۳ هزارقلم لوله و اتصالات خارجی قاچاق خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش کالا‌های کشف شده را بیش از ۵ میلیارد تومان برآورد نموده اند.
کد خبر : ۹۱۹۰۰

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری در مصاحبه با خبرگزاری پلیس، گفت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف انبار لوله و اتصالات قاچاق از انباری در محدوده شورآباد شدند. 

 

 

 

 

ایشان عنوان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص گردید مقادیری کالای خارجی در انباری در شورآباد تخلیه و دپو شده که کالای خارجی را توسط خودرو‌های شوتی به این مکان منتقل و به بازار ارسال می‌کند.  سرهنگ افشاری افزود: مامورین این پلیس محل موصوف را بازرسی که مشخص شد، کالا‌ها در سامانه انبار‌ها نیز ثبت نشده و مشاهده شد مقادیر انبوهی کالا‌های خارجی از نوع زانویی، سه راهی، فلنج، تبدیل و ... خارجی در محل دپو که طی استعلامات گمرکی مشخص شد اسناد گمرکی مطابقتی با کالا‌های مکشوفه نداشته است و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی است.  این مقام انتظامی افزود: کالا‌های قاچاق شامل سه هزار و ۳۰ عدد انواع لوله و اتصالات خارجی قاچاق محصول کشور ترکیه بوده که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد. این مقام پلیسی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از پنج میلیارد تومان اعلام کرده اند، اضافه کرد: با سرمایه گذاری در ورود و خروج کالای قاچاق و ارز نابودی صنایع کشور را هدف نگیرید. از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها