آخرین اخبار
۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۰
بازدید:۴۴۱
صد آنلاین | رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۲ مالخر گوشی‌های مسروقه خبر داد.
کد خبر : ۹۱۸۹۹

به گزارش صد آنلاین ، سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت در سطح خیابان‌های جنوب تهران با اقدامات اطلاعاتی کارآگاهان پایگاه هفتم مشخص شد که سارقان پس از موبایل قاپی، گوشی‌های سرقتی را به ۲ مالخر حرفه‌ای در مرکز تهران می‌فروشند.

 

 

 

 

 

 

 وی افزود: بدین ترتیب شناسایی مالخران و مخفیگاه ان‌ها در دستور کار کاراگاهان قرار گرفت و پس از تحقیقات پلیسی، مشخص شد که متهمان گوشی‌های سرقتی را از سارقان خریداری و آنها را به شهروندان در قالب موبایل کارکرده می‌فروشند.

 این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: کارآگاهان در گام بعدی با هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی برای دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاه موردنظر وارد عمل شدند و ۲ مالخر حرفه‌ای را طی عملیات‌های جداگانه دستگیر کردند.

سردار گودرزی ادامه داد: در بررسی از مخفیگاه متهمان، تعداد تعداد ۵ دستگاه گوشی مسروقه و ۷ عدد سیمکارت مجهول الصاحب کشف شد. رئیس پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اینکه شاکات زیادی شناسایی شده است، افزود: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای شناسایی سایر شکات احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی قرار گرفتند. 


 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها