۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۵
بازدید:۵۸۷
صد انلاین | رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از دستگیری مواد فروش محله مشیریه تهران خبر داد و افزود:در بازرسی از مخفیگاه متهم ۳ کیلو شیشه و ۲۰ کیلو تریاک کشف شد.
کد خبر : ۹۱۸۹۸

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ حسین باباپور رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در تشریح جزییات این خبر به خبرنگار خبرگزاری پلیس گفت:در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از مواد فروشان پایتخت، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران پایگاه ششم این پلیس رسیدگی به موضوع را برعهده گرفتند. 

 

 

 

 

باباپور در ادامه افزود:در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مشخص شد متهم اقدام به فروش مواد مخدر می‌کند که این موضوع موجی از نارضایتی را برای شهروندان به وجود آورده است. وی در ادامه اعلام کرد:با پیگیری‌های محلی و تحقیقات گسترده و اطلاعات مفیدی که ماموران پلیس در بررسی‌های میدانی به دست آوردند سرانجام مختصات و آدرس دقیق منزل متهم در محله مشیریه تهران شناسایی و اقدامات مقدماتی شامل اخذ مجوز قانونی جهت ورود به منزل و آماده سازی تیم عملیاتی برای اقدام غافلگیرانه و دستگیری وی به عمل آمد. 

این مقام انتظامی افزود:با توجه به انجام تحقیقات تکمیلی پرونده و ارائه گزارش به مرجع قضایی، مجوز قانونی جهت ورود به منزل و بازداشت متهم صادر و شب گذشته تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب به محل اعزام شد و با رعایت جوانب قانونی با شگرد‌های خاص پلیسی وارد منزل متهم شدند که متهم با دیدن مامورین قصد فرار داشت که بلافاصله دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی ۳ کیلو شیشه و ۲۰ کیلو تریاک کشف شد. 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: پلیس و دستگاه قضائی مصمم است با کسانی که با قاچاق، توزیع و خرید و فروش مواد مخدر امنیت و سلامت عمومی شهروندان را تهدید و باعث فروپاشی نظام خانواده می‌شوند برابر قانون به شدت برخورد کند و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.


 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها