آخرین اخبار
۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۵
بازدید:۲۴۶۰
صد آنلاین | رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از دستگیری قاتل معتادی خبر داد که به خاطر توهم زن ۵۶ ساله اراکی را در یکی از روستاهای اطراف شازند به قتل رسانده بود.
کد خبر : ۹۱۸۸۰

 

به گزارش صد آنلاین ،  سرهنگ کامیار چهری افزود: در اولین روزهای اسفندماه سال گذشته، به دنبال اعلام مفقود شدن زن ۵۶ ساله اراکی به پلیس آگاهی استان مرکزی، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی قرار گرفت.

 

وی بیان کرد: پس از بررسی‌های مقدماتی از سوی ماموران، مشخص شد فرد مورد نظر در بهمن ماه همان سال به یکی از روستاهای شهرستان شازند مراجعه کرده و پس از آن به منزل خود بازنگشته است.

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، ماموران پلیس آگاهی به مردی ۶۷ ساله که ارتباط نزدیکی با مقتول داشت مشکوک شدند و وی را دستگیر کردند.

سرهنگ چهری اظهار کرد: در بازرسی از خانه باغ محل زندگی فرد مظنون جسد مقتول که دفن شده بود کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی ادامه داد: متهم در تحقیقات به عمل آمده از سوی ماموران در ابتدا منکر قتل شد و فوت وی را ناشی از بیماری اعلام کرد اما در مواجهه با ادله و مدارک موجود لب به اعتراف گشود و بیان کرد در روز حادثه بر اثر مصرف مواد مخدر و توهمات ناشی از سوء مصرف آن با آجر چندین ضربه به سر مقتول وارد کرد که باعث فوت این زن شد و جسد وی را در خانه باغ خود دفن کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی گفت: متهم دستگیر شده پس از تکمیل تحقیقات به مقام قضایی معرفی و با صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها