آخرین اخبار
۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۴
بازدید:۱۳۵۲۸
صد آنلاین | همدست قاتل یکی از اشرار جنوب پایتخت معروف به شاسکول درحالیکه سوار بر سانتافه خود هدف شلیک گلوله قرار گرفته و به قتل رسیده بود، دستگیر شد و اسرار قتل را فاش کرد.
کد خبر : ۹۱۸۷۴

به گزارش صد آنلاین ،  همدست قاتل یکی از اشرار جنوب پایتخت معروف به شاسکول درحالیکه سوار بر سانتافه خود هدف شلیک گلوله قرار گرفته و به قتل رسیده بود، دستگیر شد و اسرار قتل را فاش کرد.

 

 

 

 

 

شامگاه پانزدهم فروردین امسال ساکنانی خیابانی در جنوب پایتخت صدای شلیک گلوله ای را شنیدند و پلیس را خبر کردند. طولی نکشید که قاضی موسی رضا زاده بازپرس جنایی تهران به همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل حادثه حضور یافتند و با جسد مردی جوان که پشت فرمان خودروی سانتافه بود مواجه شدند. او از ناحیه سر هدف شلیک گلوله قرار گرفته و بررسی ها نشان می داد که مقتول از اراذل و اوباش های سطح یک منطقه ای در جنوب تهران بوده است. او ۳۴ ساله و معروف به شاسکول بود. این مرد شرور بارها به خاطر جرایم و شرارت هایش بارها در محل چرخانده شده بود. بررسی ها نشان می داد که وی شب حادثه سوار بر سانتافه خود بوده و قصد داشته به خانه مادرش برود و سری به او بزند. وی زمانی که به مقابل خانه مادرش رسیده هدف حمله قاتلانش قرار گرفته بود. آنها سوار بر خودرویی بودند که به خودروی مقتول نزدیک شده و یکی از آنها با اسلحه کلت، سر وی را هدف قرار داده و شلیک کرد. عاملان جنایت پس از قتل فرار کردند. تحقیقات نشان داد که شاسکول با افراد زیادی اختلاف و درگیری داشته است. او خودش را گنده لات محل می دانسته و اغلب بر سر قدرت نمایی با افرادی درگیری داشته و مدام با آنها کل کل می کرده است. تیم جنایی در ادامه تحقیقات خود موفق به شناسایی دو نفر از عاملان قتل شدند که یکی از آنها دیروز به اتهام حمل مواد مخدر دستگیر شد. وی گفت: دوستم میلاد با مقتول اختلاف مالی داشت. آن روز هم من با میلاد بودم که او می گفت قصد انتقام از شاسکول را دارد. ما او را تعقیب کردیم و دوستم میلاد به محض اینکه وی را دید اقدام به تیراندازی کرد. این متهم برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره آگاهی تهران قرار گرفته و تحقیقات برای دستگیری قاتل فراری ادامه دارد.

 

 

 

4561/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها