آخرین اخبار
۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۰
بازدید:۱۴۴
صد آنلاین | مرد جنایتکار که به طمع سرقت طلاهای پیرزن شهرستانی او را به قتل رسانده بود در تهران دستگیر شد.
کد خبر : ۹۱۷۷۹

به گزارش صد آنلاین ، اوایل خرداد زن جوانی با پلیس تماس گرفت و گفت: مادرم به تنهایی زندگی می‌کند و هر روز با او تلفنی صحبت می‌کنم. اما از صبح تا به حال هر چه تماس گرفتم پاسخ نداد و همین مسأله مرا نگران کرده است. به مقابل خانه‌اش آمده‌ام و هر چه زنگ می‌زنم کسی در را باز نمی‌کند.

 

 

 

 


به دنبال این تماس، مأموران کلانتری در این شهرستان‌ غربی کشور راهی محل شده و پس از هماهنگی‌های قضایی به کمک آتش‌نشانی وارد خانه شدند. آنها با ورود به خانه با جسد پیرزن در پذیرایی خانه‌اش در حالی مواجه شدند که ساعاتی از مرگ او می‌گذشت.

گزارش این جنایت به تیم جنایی اعلام شد و در بررسی‌های اولیه مشخص شد پیرزن با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است. طلاهای پیرزن نیز سرقت شده بود و انگیزه قتل، در تحقیقات اولیه سرقت طلا اعلام شد.

باتوجه به شکسته شدن در ورودی، احتمال سرقت از سوی فردی ناشناس مطرح شد.

در ادامه تحقیقات همسایه‌ها اعلام کردند شب حادثه مرد جوانی را در اطراف خانه مقتول دیده‌اند. تیم جنایی به چهره نگاری از مرد مشکوک پرداخت و زمانی که تصویر او بدست آمد و به سایر اهالی محل نشان داده شد، یکی از آنها وی را شناسایی کرد.

او در تحقیقات گفت: این فرد از ساکنان همین محله است. چندباری او را دیده‌ام که به خانه‌ای در انتهای همین خیابان رفت و آمد دارد.

با شناسایی هویت متهم، ردیابی‌ها آغاز شد اما مأموران دریافتند وی متواری شده است تا اینکه کارآگاهان رد متهم فراری را در تهران بدست آوردند. پس از هماهنگی‌های قضایی متهم در تهران دستگیر شد و به قتل پیرزن با انگیزه سرقت اعتراف کرد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها