۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۳
بازدید:۹۵۸
صد آنلاین | قاتلی که در دیوان‌دره مرتکب قتل شده بود در کمتر از یک ماه در تهران شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر : ۹۱۷۵۰

 

به گزارش صد آنلاین ، پرونده‌ قتل زن سالخورده‌ و تنهایی چندی قبل از دیوان‌دره به تهران فرستاد شد و ماموران اداره دهم پلیس آگاهی متوجه شدند متهمی که اوایل خرداد ماه امسال زن مسن را در خانه‌اش به قتل به تهران گریخته‌ است.

 

در بررسی‌هایی که در صحنه جرم صورت گرفته، فرضیه قتل به خاطر سرقت‌ طلا‌های مقتول به عنوان قوی‌ترین احتمال مطرح شده بود. زن مسن خانه اش تنها زندگی می‌کرد و با ضربه‌های متعدد چاقو کشته شده بود. افرادی که مقتول را می‌‎شناختند در تحقیقات ابتدایی تایید کردند طلاهای این زن سرقت شده است. بررسی‌های بعدی نشان داد احتمالا مردی که با حضور در خانه زن تنها مرتکب قتل و سرقت شده یکی از فامیل‌های او است که در محله دیگری در دیوان‌دره استان کردستان سکونت دارد. در ادامه معلوم شد این مرد از شهر فرار کرده است.

ردیابی‌های پلیسی منجر به کشف ردپای متهم در تهران شد و در نهایت کارآگاهان پلیس آگاهی یک ماه بعد از وقوع جنایت موفق شدند متهم را دستگیر کنند.

این متهم در تحقیقات اولیه‌ای که پس از دستگیری‌اش انجام شد، به بازپرس موسی رضازاده گفت: دیده بودم آن زن طلاهای زیادی دارد. یک شب مخفیانه به خانه‌اش رفتم تا طلاها را سرقت کنم؛ اما او بیدار شد. برای همین او را با چاقو زدم و طلاهایش سرقت کردم. بعد هم به فرار کردم و در تهران خانه یکی از دوستانم بودم که بازداشت شدم.

با این اظهارات متهم، بازپرس رضازاده، پرونده و متهم را به شهر محل وقوع جرم فرستاد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها