آخرین اخبار
۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۵
بازدید:۳۶۱
صد آنلاین | فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری عامل دپو گسترده و غیرمجاز سوخت در یکی از واحدهای تولیدی همجوار شهرستان تاکستان و کشف 115 هزار 650 لیتر گازوئیل قاچاق خبر داد.
کد خبر : ۹۱۶۸۵

به گزارش صد آنلاین ، سردار علی ابراهیمی در این باره اظهار داشت: در پی کسب خبری از پلیس امنیت اقتصادی فراجا مبنی بر دپو گسترده و غیر مجاز سوخت در یکی از واحدهای تولیدی همجوار شهرستان تاکستان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس استان قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

وی افزود: به منظور بررسی میدانی تیمی از ماموران پلیس امنیت اقتصادی فراجا و استان قزوین، به همراه ماموران انتظامی شهرستان تاکستان به این واحد تولیدی اعزام شده و در عملیاتی غافلگیرانه از آن بازدید کردند.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: در بازدید انجام شده 115 هزار و 650 لیتر گازوئیل قاچاق که بدون هرگونه مجوز مثبته از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در مخازن ویژه ذخیره سوخت در انبار شرکت دپو شده بود کشف شد.

سردار ابراهیمی با بیان اینکه ارزش ریالی سوخت کشف بالغ بر 37 میلیارد ریال برآورد شده و یک نفر نیز در این خصوص دستگیر شد، خاطرنشان کرد: سوخت و منابع فسیلی متعلق به تمامی مردم بوده و حراست از آن به منظور بهره مندی نسل های آینده و ایجاد توسعه آبادانی در کشور وظیفه هر یک از افراد جامعه است.

 

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها
انتخابات ریاست‌جمهوری چند قطبی می‌شود؟/ آیا به مرحله دوم می‌رود؟