۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۵
بازدید:۱۱۰۸
صد آنلاین | با تلاش نیروهای جمعیت هلال‌احمر و مردم بومی، کوهنورد آسیب‌دیده در دره درزو از توابع روستا اخند نجات و به مرکز درمانی انتقال یافت.
کد خبر : ۹۱۶۲۸

به گزارش صد آنلاین ، با تلاش نیروهای جمعیت هلال‌احمر و مردم بومی، کوهنورد آسیب‌دیده در دره درزو از توابع روستا اخند نجات و به مرکز درمانی انتقال یافت.

 

 

 

با تلاش نیروهای جمعیت هلال‌احمر و مردم بومی، کوهنورد آسیب‌دیده در دره درزو از توابع روستا اخند نجات و به مرکز درمانی انتقال یافت.

 

 

محمد کشتکاری سرپرست دفتر نمایندگی هلال‌احمر شهرستان عسلویه از حادثه در دره درزو در روستای اخند خبرداد.  وی با اشاره به این حادثه افزود: پس از دریافت گزارش حادثه از مرکز کنترل هماهنگی عملیات (eoc) معاونت امداد و نجات استان دو تیم امداد کوهستان از شهرستان جم و پایگاه امداد جاده‌ای پرک کنگان و همچنین یک تیم امدادی از دفتر نمایندگی جمعیت هلال‌احمر عسلویه به محل حادثه اعزام شدند. کشتکاری تصریح کرد: پس از پیمایش مسیر دسترسی به همراه بومی‌های منطقه به محل حادثه رسیده و با توجه به شکستگی از چندین ناحیه اقدامات درمانی و پیش بیمارستان به کوهنورد حادثه دیده انجام و با مشارکت بومی‌های به محل ایمن انتقال و در اختیار عوامل اورژانس قرار داده شد. وی با بیان اینکه اصلی‌ترین مولفه موثر در امدادرسانی، زمان می‌باشد، افزود: اعلام حادثه از سوی اورژانس به ندای امداد ۱۱۲ انجام شده که پس از هماهنگی‌های معاونت امداد و نجات در کوتاه‌ترین زمان ممکن تیم‌ها به محل اعزام شدند. به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر، سرپرست دفتر نمایندگی جمعیت هلال احمر عسلویه گفت: هموطنان عزیز در مواجه با فرد حادثه دیده یا بروز حادثه برای خود می‌توانند با شماره تماس ۱۱۲ ندای امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر تماس برقرار کنند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها