آخرین اخبار
۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۰
ستاره استقلال دوست صمیمی بیرانوند است
بازدید:۳۸۷
علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی و باشگاه پرسپولیس که برای اولین بار در گیم شوی شب‌های مافیا شرکت کرد و با برخی از چهره‌های هنری، ورزشی و موسیقی، هم‌بازی شد، درباره تجربه حضور در این برنامه نکات جالب توجهی گفت.
کد خبر : ۹۱۶۰۰

 بیرانوند به علاقه زیادش به حوزه بازی و گیم اشاره کرد و گفت: من خیلی بازیگوش هستم و دوست دارم بازی‌های مختلف را انجام بدهم اما باید در زمانی باشد که انرژی داشته باشم و آن جمع را دوست داشته باشم. ما اغلب در جمع‌های خانوادگی، مافیا بازی می‌کنیم و از آنجایی که اکثرا برنامه زودیاک را دیده‌اند و با سناریوی آن آشنا هستند، بازی خوبی می‌شود. پلی استیشن هم جزو بازی‌هایی است که دوست دارم.  


دروازه‌بان تیم ملی به انجام بازی مافیا در زمان‌های بیکاری فوتبالیست‌ها در اردو اشاره کرد و دلیل حضورش در «زودیاک» را این گونه عنوان کرد: بازی مافیا در زمان‌های اضافه در اردوها، جزو سرگرمی‌های اصلی ماست. من می‌دانستم که حضور در برنامه شب‌های مافیا یک روزی هم به ورزشکاران پیشنهاد می‌شود. چون جو بازی را دوست داشتم، پذیرفتم که در برنامه بازی کنم و از این تصمیم خوشحالم، چون دوستان جدیدی به زندگی‌ام اضافه شده‌اند.

وی در ادامه افزود: گاهی ما هنرمندان را از دور قضاوت می‌کنیم اما وقتی از نزدیک دیدمشان، از اخلاق و صمیمیت و رفاقتشان لذت بردم و کمی هم حس حسادت من را برانگیخت.  

این چهره ورزشی، در ادامه به نگرانی فوتبالیست‌ها از بازی در مقابل هنرمندان اشاره کرد و گفت: مردم معمولا فوتبالیست‌ها و ورزشکاران را بیشتر در حین انجام کار تخصصی‌شان، یعنی در بازی‌ها و مسابقات ورزشی دیده‌اند اما هنرمندان همیشه جلوی دوربین بوده‌اند و فن بیان بهتری دارند تا جایی که صحبت کردن و تارگت زدن جلوی آن‌ها در بازی، کمی برای ما نگران‌کننده بود. اما در کل فکر می‌کنم که در کنار هم قرار گرفتن چهره‌های حوزه‌های مختلف در این گیم شو، برای بیننده‌ها جذاب است.

مواجه شدن مردم با تصویری متفاوت از علیرضا بیرانوند، در یک فضای سرگرمی در برنامه شب‌های مافیا از موضوعات دیگری بود که این ملی‌پوش به آن اشاره کرد: این تجربه، هم برای ما و هم مردم، جنبه سرگرمی دارد و حتی برای هواداران ما در تیم‌هایمان هم جذاب است این که ما را در یک برنامه سرگرمی با یک وجه دیگر ببینند وگرنه که همه می‌دانند که تمرکز ما صد درصد روی ورزش است و پروسه زمان انجام این بازی هم در زمانی بوده که به ورزش، تمرینات و استراحت‌مان لطمه نزده است.  

بیرانوند درباره علاقه به تجربه کردن ‌فعالیت‌های هنری اذعان داشت: بعد از شب‌های مافیا در گیم‌شوی دیگری شرکت نخواهم کرد و به تجربه کردن فضای بازیگری فکر نمی‌کنم. زیرا من در ورزش جایگاه و شخصیتی را برای خودم به دست آورده‌ام که به‌نظرم بهتر است همان را حفظ کنم. برای بعد از اتمام دوران بازی‌ام، ایده‌های خاص خودم را دارم. ایده‌هایی مثل مربیگری و... که با وجود آن، سخت است بخواهم به فعالیت‌های هنری فکر کنم.  

رکورددار بلندترین پرتاب دست و بلندترین ضربه زیر توپ جهان در کتاب گینس، از ورزشگاه آزادی به عنوان نماد ورزشگاه‌های ایران یاد کرد و به توضیح مواردی درباره وضعیت چمن این ورزشگاه پرداخت: چمن آزادی دچار آسیب‌ها و حواشی‌ای شد که خیلی ناراحت‌کننده بود. ما یک بازی در قطر با تیم الدوحیل داشتیم که یکی از هواداران به سروش رفیعی گفته بود: اگر جا دارید ما چمن بدهیم که با خودتان به ایران ببرید! این مسئله برای ما خیلی ناراحت‌کننده است. به نظر من چمن آزادی باید فقط مخصوص تیم ملی باشد. ما در پایتخت دو تیم استقلال و پرسپولیس را داریم که بهتر است هرکدامشان یک ورزشگاه اختصاصی داشته باشند که حداقل چهل تا پنجاه هزار نفر هوادار بتواند در آن حضور داشته باشد. اگر تیم‌ها ورزشگاه اختصاصی داشته باشند، چهل تا پنجاه هزار تماشاچی می‌آید و پر بودن صندلی‌های ورزشگاه حس و روحیه خوبی به همه می‌دهد.  

بیرانوند که با لباس پرسپولیس، بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ شده بود به ارتباط خوب و دوستانه بازیکنان پرسپولیس و استقلال اشاره کرد و کری خواندن دو تیم برای هم را مربوط به داخل زمین دانست و افزود: من با بیشتر بازیکنان استقلال، ارتباط خیلی خوبی دارم و بهترین دوست من در استقلال که ارتباط نزدیکی با هم داریم، روزبه چشمی است. ما و بازیکنان استقلال، در تیم ملی با هم بازی می‌کنیم و هم اتاقی هستیم. در بازی همیشه باید آن رقابت و شور و هیجان باشد یا حتی بعضی مواقع در حین بازی بین بازیکنان دو تیم درگیری یا اختلاف پیش می‌آید اما فردای همان روز در فیفا دی تیم ملی با همان بازیکن در ارتباطیم و اختلافات تمام می‌شود و همه یک خانواده‌ایم.

21025/ع

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها