آخرین اخبار
۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۵
بازدید:۲۵۰
صد آنلاین | جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) طی بیانیه‌ای اعلام کرد که از قطعنامه تصویب‌شده در شورای امنیت که متضمن آتش‌بس دائم در غزه، خروج کامل نیروهای اشغالگر از این باریکه، مبادله اسرا، بازسازی غزه و بازگشت فلسطینیان به محل زندگی خود و مخالفت با هرگونه تغییر جمعیتی یا کاهش مساحت نوار غزه و ورود کمک‌های بشردوستانه به این باریکه است، استقبال می‌کند.
کد خبر : ۹۱۴۹۶

به گزارش صد آنلاین ، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) طی بیانیه‌ای اعلام کرد که از قطعنامه تصویب‌شده در شورای امنیت که متضمن آتش‌بس دائم در غزه، خروج کامل نیروهای اشغالگر از این باریکه، مبادله اسرا، بازسازی غزه و بازگشت فلسطینیان به محل زندگی خود و مخالفت با هرگونه تغییر جمعیتی یا کاهش مساحت نوار غزه و ورود کمک‌های بشردوستانه به این باریکه است، استقبال می‌کند.

 

 

 

 

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، حماس همچنین از آمادگی خود برای همکاری با طرف‌های واسطه برای ورود به مذاکرات غیرمستقیم در مورد اجرای این اصول و بندهایی شد که در راستای خواسته‌های ملت و مقاومت فلسطین است.

این جنبش افزود: «ما در جنبش حماس همچنین بر ادامه تلاش و مبارزه همراه با همه ملت فلسطین به منظور دستیابی به حقوق ملی خود و در رأس آن بیرون راندن اشغالگران، تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس و حق بازگشت و تعیین سرنوشت تأکید می‌کنیم».

شورای امنیت با ۱۴ رای موافق و رأی ممتنع روسیه، پیش‌نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای آتش‌بس در غزه و مبادله اسرا را تصویب کرد.

 

 

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها
انتخابات ریاست‌جمهوری چند قطبی می‌شود؟/ آیا به مرحله دوم می‌رود؟