آخرین اخبار
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۴
واریز فوری ۳ میلیون تومان به حساب مددجویان بهزیستی+جزئیات و زمان واریز
بازدید:۱۷۱
مژده به مددجویان بهزیستی؛مستمری خرداد ماه به صورت مستقیم به حساب خودتان واریز شد.
کد خبر : ۹۱۴۴۶

در اقدامی حمایتی و در راستای اجرای مصوبه مجلس سازمان هدفمندی یارانه‌ها نسبت به واریز مستقیم مستمری مددجویان بهزیستی به حساب سرپرست خانوار یا ذینفع نهایی اقدام کرد.

این مبلغ که به طور مستقیم به حساب مددجویان واریز شده ۳ میلیون تومان است و از ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه قابل برداشت خواهد بود.خاطر نشان میدارد حسب اجرای بند مذکور مستمری مددجویان کمیته امداد به حساب کمیته امداد امام خمینی (ره) واریز و از طریق آن سازمان به حساب مددجویان تحت پوشش واریز خواهد شد.
رقم حقوق مستمری بگیران بهزیستی

مبالغ واریزی برای خانوار‌های مختلف به شرح زیر است:

خانوار یک نفره: ۹۹۳، ۷۲۰ تومان

خانوار دو نفره: ۱، ۴۱۹، ۶۰۰ تومان

خانوار سه نفره: ۱، ۹۸۷، ۴۴۰ تومان

خانوار چهار نفره: ۲، ۵۵۵، ۲۸۰ تومان

خانوار‌های ۵ نفره و بیشتر: ۳، ۱۲۳، ۱۲۰ تومان

لازم به ذکر است تا پیش از شروع سال جاری و در سنوات گذشته مستمری مددجویان از طریق سازمان بهزیستی واریز می‌شد، ولی بر اساس قانون بودجه سال ۱۴۰۳ مبنی بر واریز به حساب ذینفع نهایی از فروردین ماه واریز مستمری به حساب مددجویان عزیز از طریق سازمان هدفمندی صورت گرفته است.

افزایش ۵۰ درصدی حقوق:

در پی تصمیم دولت مبنی بر حمایت بیشتر از اقشار آسیب پذیر جامعه، حقوق مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد از فروردین ماه سال جاری 50 درصد افزایش یافته است. این افزایش حقوق شامل تمامی مددجویان، اعم از سالمندان، معلولان، زنان سرپرست خانوار و کودکان بی سرپرست می شود.

واریزی مستقیم به حساب سرپرست خانوار:

یکی از مهمترین تغییرات در نحوه پرداخت مستمری مددجویان، واریزی مستقیم به حساب سرپرست خانوار است. این اقدام با هدف افزایش شفافیت و دسترسی آسانتر مددجویان به حقوقشان انجام شده است.

زمان واریزی ها:

واریزی مستمری مددجویان به صورت ماهانه انجام می شود. واریزی خرداد ماه نیز از ساعت 24 دوشنبه 21 خرداد ماه 1403 قابل برداشت خواهد بود.

نحوه پیگیری:

در صورت بروز هرگونه مشکل در خصوص واریزی مستمری، مددجویان می توانند با شماره تلفن 6404 تماس بگیرند یا به آدرس اینترنتی https://www.behzisti.ir/ مراجعه نمایند.

واریزی مستقیم به حساب سرپرست خانوار می تواند به افزایش شفافیت و دسترسی آسانتر مددجویان به حقوقشان کمک کند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها
انتخابات ریاست‌جمهوری چند قطبی می‌شود؟/ آیا به مرحله دوم می‌رود؟