آخرین اخبار
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۵
بازدید:۴۹۴۷
صد انلاین | رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری 2 سارقی که با دستبرد به یک منزل در شهر اصفهان 180 میلیارد ریال اموال را به سرقت برده بودند، خبر داد.
کد خبر : ۹۱۴۳۴

به گزارش صد آنلاین ،  سرهنگ حسین ترکیان بیان داشت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت منزل در شهر اصفهان موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

 

 

 وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی محل وقوع سرقت و انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی و همچنین جمع آوری سرنخ های موجود در صحنه های سرقت رد پای 2سارق را در این سرقت به دست آوردند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: تحقیقات در این خصوص ادامه داشت تا اینکه با رصد هوشمندانه کارآگاهان، مخفیگاه متهمان در شهر اصفهان شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی هر 2 متهم دستگیر شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به این که ارزش اموال سرقتی توسط این 2 سارق 180 میلیارد ریال برآورد شده است تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه این متهمان 100میلیارد ریال اموال سرقتی شامل 70 عدد سکه و مقادیر زیادی طلاجات کشف که پرونده در این رابطه تشکیل و تحت رسیدگی قرار گرفت.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها