۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۵
جدایی جواد نکونام از استقلال قطعی شد؟
بازدید:۹۵۶
شایعه جدایی نکونام از استقلال جدی تر از روزهای قبل به گوش می‌‍رسد و احتمال قطع همکاری قوت گرفته است.
کد خبر : ۹۱۴۲۵

از زمانی که سوت پایان لیگ برتر به صدا درآمد، شایعات متعددی درباره ادامه همکاری جواد نکونام با استقلال منتشر شد. البته این فضا قبل از پایان هفته آخر نیز وجود داشت و برخی صفحات مجازی حملات تندی به سرمربی استقلال داشتند و او را عامل ناکامی تیم دانستند. به همین دلیل از جبهه خود استقلالی‌ها نیز درخواست‌هایی مبنی برکناره گیری نکونام از سرمربیگری استقلال مطرح شد اما به هرحال نتیجه‌ای که در روز پایانی لیگ برتر رقم خورد و همه دیدند پرسپولیس به نوعی با اشتباه داوران به قهرمانی لیگ برتر رسید، موجب فروکش کردن انتقادات شد از سویی نکونام نیز کم حامی پشت سرخود نداشت و به نوعی میان هواداران استقلال دو دستگی به وجود آمده است.


این وضعیت درمیان افکار مدیران و آن‌ها که تصمیم گیرنده باشگاه استقلال هستند نیز وجود دارد و برخی نکونام را همچنان گزینه مناسبی برای ادامه مربیگری در استقلال می‌دانند وبراین باورند باید به او یک فصل دیگر زمان داد و برخی هم معتقدند که استقلال باید سراغ سرمربی خارجی برود و گزینه مطلوب‌تری را برگزیند.

تعدد دیدگاه‌ها سبب شده در روزهای اخیر شایعات متعددی درباره آینده کاری سرمربی استقلال به وجود آید و حتی برخی از جریان‌های خبری مدعی شوند که نکونام از استقلال خواهد رفت. این اخبار درشرایطی به گوش می‌رسد که سرمربی استقلال طی روزهای گذشته با مدیران این باشگاه در تماس بوده و لیست ورودی خود را نیز ارائه کرده است. حتی قرار است امروز نشست نهایی برای جمع بندی اهداف و برنامه‌های فصل آتی میان مالکان استقلال و نکونام برگزار شود تا به نوعی تمام این شایعات که در روزهای اخیر منشر شده، از بین برود.

باید دید مدیران استقلال در قبال سرمربی خود چه تصمیمی اتخاذ خواهند کرد و آیا این شایعات از میان خواهد رفت یا خیر؟!

21025/ع

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها