۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۴
بازدید:۶۳۹
صد آنلاین | دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری پنج نفر از متهمان حادثه کشته شدن مرزبان هرمزگانی در آبشار یاسوج خبر داد و گفت: شناسایی دیگر متهمان در دستور کار است.
کد خبر : ۹۱۴۰۹

به گزارش صد آنلاین ، سیدعلی ملک‌حسینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: احسان فرخیانی از مرزبانان شجاع هرمزگانی شاغل در پایگاه دریابانی بندرلنگه، در درگیری با اراذل و اوباش مسلح در آبشار یاسوج به درجه رفیع شهادت نائل شد.

 

 

 

 

وی با اشاره به اینکه به محض وقوع حادثه بازپرس در محل حضور یافت و پرونده تشکیل داده و اظهارات نیز گرفته شد، عنوان کرد: تحقیقات اولیه صورت گرفته و ۵ نفر از متهمان نیز بازداشت شده و بررسی‌های لازم در حال انجام است تا اینکه با بررسی ادله ابعاد مختلف این حادثه مشخص و سایر متهمین احتمالی نیز شناسایی و دستگیر شوند.

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ابعاد مختلف این حادثه در حال بررسی است و فعلاً نظر قطعی نمی‌توان داد و بعد از بررسی‌های دقیق اظهارنظر نهایی انجام می‌گیرد، افزود: فرخیانی در هنگام مرخصی و زمانی که مأموران پلیس با عده‌ای از اراذل و اوباش درگیر می‌شوند از زن و فرزند خود فاصله گرفته و به کمک مأموران پلیس می‌رود که با شلیک گلوله به قتل می‌رسند.

 

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها