آخرین اخبار
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۵
بازدید:۱۰۲۱
مهدی قایدی دومین بازیکن برتر فوتبال فانتزی فصل گذشته ادنوک لیگ لقب گرفت.
کد خبر : ۹۱۳۹۳

قایدی دومین بازیکن برتر ادنوک لیگ امارات

این فصل از رقابت های ادنوک لیگ با قهرمانی الوصل به پایان رسید و حالا نیز سایت رسمی فوتبال فانتزی امارات اقدام به انتشار برترین بازیکنان لیگ کرده که نام مهدی قایدی در رده دوم بازیکنانی که بیشترین امتیاز را کسب کرده اند، دیده می شود.


فوتبال فانتزی از تقاضای زیادی بین هواداران لیگ امارات برخوردار است که تعداد آنها از چندین هزار شرکت کننده فراتر رفته است. هر شرکت کننده ای باید ترکیب مناسبی را برای شرکت در مسابقات انتخاب کند و با بودجه 100 میلیون درهمی، لیست پانزده نفره ای از بازیکنان منتخب خود را به ثبت برساند.

بازیکن نیز با توجه به عملکرد خود در زمین امتیاز می گیرد، جایی که هافبک برای زدن گل پنج امتیاز و پاس گل سه امتیاز می گیرد و مدافع برای هر گلی که به ثمر برساند، 6 امتیاز کسب می کند. دروازه بانان نیز بابت کلین شیت 6 امتیاز کسب می کند در حالی که مهاجم به ازای هر گلی که به ثمر می رساند، 4 امتیاز دریافت می کند و امتیازات دیگر بر اساس عملکرد و نتیجه مسابقه تقسیم می شود.

فابیو لیما که با الوصل به عنوان قهرمانی رسید، توانست با به ثمر رساندن هفده گل، بیشترین امتیاز را به دست بیاورد. او به طور کلی 203 امتیاز را در فوتبال فانتزی کسب کرد.

پس از لیما، نام مهدی قایدی در رتبه دوم دیده می شود. ستاره ایرانی کلباء در این فصل دوازده گل را در لیگ به ثمر رساند و 6 مرتبه نیز پاس گل داد و با کسب 159 امتیاز در رتبه دوم برترین بازیکنان ادنوک لیگ در فوتبال فانتزی قرار گرفت.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها