آخرین اخبار
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۸
بازدید:۹۸
صد آنلاین | منابع رسانه‌ای اعلام کردند که حزب‌الله لبنان برای دومین بار در ۳ روز گذشته از سامانه‌های پدافندی خود برای مقابله با جنگنده‌های متجاوز صهیونیست استفاده کرده است.
کد خبر : ۹۱۳۷۳

 

به گزارش صد آنلاین ، به نقل از الجزیره، منابع رسانه‌ای از شلیک موشک‌های پدافند هوایی از سوی حزب‌الله لبنان به سمت جنگنده‌های صهیونیست خبر دادند.

 

 

 

 

 

خبرنگار الجزیره گزارش داد که این دومین بار طی ۳ روز گذشته است که حزب‌الله لبنان به وسیله سامانه‌های پدافند هوایی جنگنده‌های صهیونیست را هدف قرار می‌دهد.

اداره اطلاع‌رسانی حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای در این خصوص اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، بگان‌های پدافند هوایی مقاومت اسلامی با موشک‌های زمین به هوا با جنگنده متجاوز اسرائیلی که حریم هوایی جنوب لبنان را نقض کرد مقابله نمودند.

درادامه بیانیه حزب‌الله لبنان آمده است: یگان‌های پدافند هوایی مقاومت اسلامی این جنگنده متجاوز اسرائیلی را به فرار و برگشتن به آن سوی مرزهای لبنان و فلسطین اشغالی مجبور کردند.

از سوی دیگر حملات ارتش رژیم صهیونیستی علیه مناطق جنوبی لبنان نیز همچنان ادامه دارد.

خبرنگار المیادین در جنوب لبنان گزارش داد که یک پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی منطقه‌ای را در حدفاصل شهرک‌های «جبشیت» و «کفردجال» در جنوب لبنان هدف قرار داده است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها