آخرین اخبار
۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۳
بازدید:۲۲۱۰
صد آنلاین | رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: با تلاش آتش‌نشانان شیراز شخص سقوط کرده درون چاهک فاضلاب ۶ متری نجات یافت.
کد خبر : ۹۱۱۸۷

به گزارش صد آنلاین ،  رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: با تلاش آتش‌نشانان شیراز شخص سقوط کرده درون چاهک فاضلاب ۶ متری نجات یافت.

 

 

 

 

 

 

 

 هادی عیدی‌پور امروز، ۲۰ خردادماه در حاشیه عملیات خارج کردن شخص از چاهک فاضلاب به عمق ۶ متر در شیارز گفت: در پی تماس تلفنی که  امروز با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی حاصل شد و اعلام خبر سقوط شخص در چاه، بلافاصله تیم‌های عملیاتی ایستگاه‌های ۱۷ و ۱۸ و ۱۴ به محل حادثه واقع در کمربندی اعزام شدند. وی با اشاره به این عملیات اظهار کرد: در پی تماس با سامانه ۱۲۵ و اعلام گم شدن و سقوط شخص درون چاهک فاضلاب تیم‌های عملیاتی سریعا به محل حادثه اعزام شدند که در بررسی اولیه مشخص شد شخص ۴۰ ساله از شب گذشته در اطراف کمربندی شیراز در محدوده شهرک گلها تا مهدی آباد درون چاهک فاضلاب سقوط کرده و هیچ اطلاعی از وضعیت شخص نیست. عیدی‌پور ادامه داد: با هوشیاری تیم‌های عملیاتی سازمان آتش‌نشانی شیراز پس از نیم ساعت جست‌وجو و تلاش بی وقفه موفق می‌شوند شخص را درون چاهک فاضلاب به عمق ۶ متر در نزدیکی پمپ بنزین مهدی آباد پیدا کنند. رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز بیان کرد: آتش‌نشانان با ایمن‌سازی محیط و ایجاد کارگاه در دهانه چاه اقدام به فرود داخل چاه کردند. وی افزود: تیم آتش‌نشان پس از یک عملیات سریع شخص را که از ناحیه کمر و دست دچار آسیب شده بود به صورت فیکس شده به بیرون از چاه منتقل و به عوامل اورژانس تحویل دادند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها