آخرین اخبار
۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۶
بازدید:۸۶
فرمانده انتظامی استان گفت: اعضای باند سارقان مسلح که با استفاده از خودروهای سرقتی اقدام به سرقت با تهدید سلاح از شهروندان استان های البرز، تهران و قزوین می کردند، توسط پلیس آگاهی استان دستگیر شدند.
کد خبر : ۹۱۱۲۱

 سردار "حمید هداوند" در جمع خبرنگاران در پلیس آگاهی استان البرز بیان داشت: اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با هنجارشکنان از جمله سارقان و مالخران همواره در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار داشته و این موضوع یکی از مطالبات به حق شهروندان است که پلیس با جدیت تمام توان خود را در این زمینه به کار گرفته است.

 

 


وی افزود: در این راستا در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه دراردیبهشت ماه سال جاری در حوزه شهرستان ساوجبلاغ پرونده جهت رسیدگی به اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی مرکز استان ارجاع که با بکارگیری اقدامات فنی وپلیسی و تلاشهای شبانه روزی نهایتاٌ اعضاء یک باند مخوف سرقت در شهر جدید مهستان شناسایی و در چندین عملیات همزمان که بیش از ۱۰ ساعت به طول انجامید، تعداد ۵ نفر از اعضاء باند در مخفیگاه خود دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در بازرسی از منازل وخودرو های متهمان تعداد ۲ قبضه سلاح غیرمجاز، ۹۶ تیر جنگی، و چندین جفت پلاک مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه از مخفیگاه مهتمان ۹ دستگاه خودروی سرقتی که سارقان ارکان اصلی آنها را مخدوش کرده بودند نیز کشف وتوقیف شد، اظهار داشت: در ادامه تحقیقات متهمان ضمن اعتراف به سرقت مسلحانه، معترف به سرقت های دیگری از جمله سرقت خودرو در استان ها البرز، تهران و قزوین شدند.

سردار هداوند در خصوص شیوه وشگرد سارقان گفت: سارقان با استفاده از خودرو های سرقتی و نصب پلاک مخدوش بر روی آن، پس از انتخاب سوژه های خود با استفاده ازسلاح ضمن تهدید اقدام به سرقت از آنها می کردند.

ارشدترین مقام انتظامی استان البرز اظهار داشت: از همشهریان عزیز خواستاریم با گزارش هرگونه موارد مشکوک و ارتباط تلفنی با شماره ۱۱۰ یاری رسان ما در برقراری نظم و امنیت باشند و همواره موضوعات پیشگیرانه در سرقت را رعایت کرده و توصیه های پلیس در این خصوص را جدی بگیرند.

سردار هداوند در پایان خاطرنشان کرد: برابر دستور بازپرس شعبه ۴ دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ساوجبلاغ تصاویر بدون پوشش ۴ نفر از اعضای این باند منتشر می شود تا چنانچه شهروندان توسط این افراد مورد سرقت و تهدید قرار گرفته باشند، برای شکایت و تشکیل پرونده به پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج- میدان طالقانی بلوار تعاون ساختمان پلیس آگاهی مراجعه کنند.

انتهای پیام/ص/111ش

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها