آخرین اخبار
۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۴
بازدید:۱۰۱۱
صد آنلاین | فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از دستگیری خانمی کلاهبردار با هویت معلوم در این شهرستان خبرداد و گفت: این خانم کلاهبردار با ترفندهای مختلف و تطمیع مردم از آنان اقدام به کلاهبرداری می‌کرده است
کد خبر : ۹۱۰۳۴

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ شاه ملکی اظهار کرد: درپی مراجعه افرادی به رده‌های انتظامی شهرستان مبنی براینکه خانمی با هویت معلوم با پیشنهاد‌های وسوسه انگیز و پرداخت سود‌های کلان از آن‌ها کلاهبرداری کرده، مراتب دستگیری وی در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

 

 

 

 

 وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده محل مخفیگاه وی شناسایی و شب گذشته پس از هماهنگی با مراجع قضایی در یک اقدام ضربتی توسط پلیس آگاهی با همکاری پلیس‌های اطلاعات و پیشگیری دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد.

سرهنگ شاه‌ملکی در ادامه با اشاره به شکایت شکات و اعترافات نامبرده، گفت: تا کنون وی از مردم دیگر شهرستان‌ها و بویژه اسدآباد افزون بر ۸۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد، شاه‌ملکی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی وی به مراجع قضائی، تاکید کرد: شهروندان ضمن پرهیز از قبول پیشنهاد‌های نامتعارف وغیرمعقولانه از سوی دیگران در صورت داشتن شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها