آخرین اخبار
۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۵
آزار و اذیت دختر خردسال توسط ناپدری سنگدل
بازدید:۱۲۴۷۵
صد آنلاین | زنی می گوید شوهر دومش دختر او را در خانه شکنجه می دهد.
کد خبر : ۹۱۰۰۲

به گزارش صد آنلاین ، غرور و خودخواهی، کارم را به اینجا کشاند و باید تاوان سنگینی برای خطای گذشته‌ام بدهم. برای خودم ناراحت نیستم، اما نمی‌توانم از حق بچه‌ام بگذرم.

 

آزار و اذیت دختر خردسال توسط ناپدری سنگدل

 امروز صادقانه اعتراف می‌کنم که اشتباه کرده‌ام و‌ای کاش کارم به اینجا کشیده نمی‌شد.

حدود ۱۴سال پیش با لباس سفید عروسی پا به خانه بخت گذاشتم، شوهرم مرد آرام و بی‌آزاری بود و ما زندگی خوبی داشتیم و صاحب یک دختر شدیم. افسوس که لج و لج‌بازی‌های من با دو خواهر و مادر شوهرم با دخالت‌های بیجای مادرم باعث اختلاف در زندگی‌ام شد. این دعوا‌های مسخره با خط و نشان‌هایی که مادر‌م و مادر شوهرم برای هم می‌کشیدند کارمان را به طلاق کشاند.

شوهرم حضانت بچه‌ام را بر عهده گرفته بود و دو سال از این ماجرا گذشت تا اینکه با‌خبر شدم زن گرفته و بچه‌ام زیر دست نامادری بی‌رحم عذاب می‌کشد. من که تحمل نداشتم به سراغ دخترم رفتم او را به خانه خودم آوردم. یک سال قبل برای من هم خواستگاری پیدا شد و ازدواج کردم، ولی بعد از چند وقت متوجه شدم شوهر دومم و بیکار است. مواقعی که خانه نبودم دختر کوچوکم را تا حد مرگ کتک می‌زد و او را آزار می‌داد با این حال از او هم جدا شدم.

متاسفانه بچه‌ام از نظر روحی و روانی آسیب جدی دیده است و او را به مرکز مشاوره آورده‌ام. خودم هم دچار افسردگی شدیدی شده‌ام و حالم خوب نیست.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها