آخرین اخبار
۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۲
بازدید:۳۳۷۷
صد آنلاین | مرد میانسالی که به عنوان تنها مظنون پرونده قتل صاحب شرکت ساخت و ساز بازداشت شده، در اظهارات جدیدش مدعی شد که گلوله ناخواسته شلیک شده است.
کد خبر : ۹۰۹۹۲

به گزارش صد آنلاین ،  شامگاه پنجشنبه ۱۰ خرداد خبر کشف جسد مرد سالخورده‌ای در یکی از شرکت‌های خصوصی در خیابان سهروردی تهران به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد.

 

 

 

 

 

به‌دنبال این گزارش تیم جنایی راهی محل شد و با جسد مرد میانسال که از ناحیه سر مورد هدف گلوله قرار گرفته بود، مواجه شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد مقتول صاحب و مدیر یک شرکت ساخت و ساز است و باتوجه به سالم بودن در‌های ورودی شرکت احتمال ارتکاب جنایت از سوی فردی آشنا مطرح شد. از طرفی با توجه به اینکه سرقتی از محل رخ نداده بود فرضیه قتل به خاطر تسویه حساب شخصی قوت گرفت.

در ادامه بررسی‌ها تیم جنایی به بازرسی دوربین‌های مداربسته شرکت پرداختند و تصاویری از عامل قتل به‌دست آمد. تصاویر نشان داد یکی از دوستان مقتول لحظاتی قبل از جنایت وارد شرکت شده و دقایقی بعد هم سراسیمه آنجا را ترک کرده است. با شناسایی هویت مرد میانسال به نام هومن، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت راهی محل اقامت وی شدند و هومن بازداشت شد.

در بازرسی از خانه این مرد مأموران از داخل ماشین لباسشویی لباس‌های وی را در حالی پیدا کردند که آثار باروت روی آنها دیده می‌شد.

مرد میانسال به اداره آگاهی منتقل شد، اما در تحقیقات اولیه منکر جنایت شد. با گذشت ۹ روز از این قتل وقتی هومن بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت این بار ادعای جدیدی مطرح کرد و گفت: با مقتول اختلاف مالی داشتم، اما قصدم کشتن او نبود. روز حادثه به دیدنش رفتم و در حال تمیز کردن اسلحه‌ام بودم که ناگهان تیر از آن شلیک شد و به سر مقتول اصابت کرد. ترسیده بودم و باتوجه به اختلافی که داشتیم، کسی صحبت‌هایم را باور نمی‌کرد به همین دلیل فرار کردم.

تحقیقات در رابطه با ادعای مرد میانسال از سوی تیم جنایی ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها