آخرین اخبار
۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۰
بازدید:۸۲
صد آنلاین | رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: دختری که در معالی‌آباد شیراز فردی را به قتل رسانده و متواری شده بود، دستگیر و روانه زندان شد.
کد خبر : ۹۰۹۳۳

 

به گزارش صد آنلاین ،  سرهنگ کاووس حبیبی اظهار داشت: در سوم خردادماه سال جاری از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 یک فقره قتل در بلوار دکتر شریعتی (معالی‌آباد) شیراز به پلیس اعلام شد و بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 

 

 

 

 

 

وی افزود: مأموران انتظامی با انجام تحقیقات میدانی و برابر اظهارات شاهدان عینی مطلع شدند که زنی با مردی 35ساله درگیر می‌شود و وی را با سلاح سرد به‌شدت مجروح می‌کند و مرد به‌دلیل شدت جراحات وارده و خونریزی شدید به قتل می‌رسد.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس با بیان اینکه قاتل پس از قتل با دوستانش تماس می‌گیرد و آنها زمینه فرار وی را مهیا می‌کنند، ادامه داد: کارآگاهان اداره جنایی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی قاتل را شناسایی و عملیات دستگیری وی را آغاز کردند.

حبیبی خاطرنشان کرد: مأموران پس از هماهنگی با مرجع قضایی سریعاً به مخفیگاه وی در یکی از محلات شیراز اعزام و موفق شدند قاتل (زن) 36ساله را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این خصوص 3 نفر از دوستان مؤنث قاتل که در فراری دادن وی نقش مؤثر داشته‌اند نیز دستگیر شدند، تصریح کرد: متهم در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلافات مالی عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه همه متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تصریح کرد: پلیس بدون هیچ گونه اغماضی با مخلّان نظم و امنیت برابر قانون برخورد خواهد کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها