آخرین اخبار
۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۵
بازدید:۳۷۷
صد آنلاین | جانشین فرمانده انتظامی هویزه از دستگیری عامل تیراندازی در این شهرستان خبر داد.
کد خبر : ۹۰۹۲۶
 

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ دوم حسین بیت سیاح اظهار داشت: پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره تیراندازی منجر به قتل و جرح در یکی از مناطق شهرستان هویزه، بلافاصله گشت پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شد.

 

 

 

 

 وی افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضایی و انجام اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه متهم شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه در کمترین زمان ممکن دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی هویزه با اشاره به اعتراف متهم به بزه انتسابی و تلاش برای توقیف سلاح به کار رفته در صحنه جرم، از تشکیل پرونده قضایی علیه متهم خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های اصلی پلیس در سال جاری برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت عمومی شهروندان است که با امید به خداوند متعال و همکاری مردم عزیز به آن جامه عمل خواهد پوشاند.

دستگیری عوامل درگیری دسته‌جمعی در مسجدسلیمان

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری سه نفر از عوامل نزاع دسته جمعی با سلاح گرم و سرد در یکی از محلات این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حمیدرضا بهاروند اظهار کرد: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری دسته جمعی با سلاح گرم و سرد، در یکی از محلات شهرستان مسجدسلیمان، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری 11 پس از حضور به موقع ضمن پایان دادن به درگیری، موفق به دستگیری سه نفر از عوامل نزاع شدند و از متهمان نیز دو قبضه سلاح شکاری غیر مجاز و یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک کشف کردند.

سرهنگ بهاروند با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند، گفت: مقابله قاطعانه با مخلان امنیت مطالبه‌ای عمومی است و با جدیت در دستور کار پلیس قرار دارد.

کشف دو ‌محموله‌ سوخت قاچاق در خوزستان

در دو عملیات جداگانه پلیس در امیدیه و هندیجان، کشف 5500 لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع، کشف و ضبط شد.

سرهنگ کامران خوشناموند فرمانده انتظامی هندیجان اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی سوخت قاچاق در یک انبار از انبارهای حاشیه شهرستان هندیجان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

 وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز با همکاری پلیس امنیت اقتصادی هندیجان پس از انجام تحقیقات نامحسوس و حصول اطمینان از دپوی سوخت، در بازرسی از محل 4 هزار لیتر گازوئیل قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع را کشف کردند.

فرمانده انتظامی هندیجان با بیان اینکه ارزش سوخت کشف شده توسط کارشناسان 2 میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: در این رابطه دو نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مرجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان امیدیه نیز از کشف یک هزار و 500 لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی رحیمی گفت: ماموران پاسگاه انتظامی بخش جایزان حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی این شهر به دودستگاه وانت بار مشکوک شدند و آن‌ها را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی قضایی در بازرسی از خودروها، مقدار یک هزار و 500 لیتر فرآورده‌های نفتی قاچاق و خارج از شبکه توزیع را کشف کردند.

فرمانده انتظامی امیدیه با اشاره به دستگیری دو نفر در این رابطه گفت: متهمان به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ رحیمی خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق سوخت به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و شهروندان به منظور مشارکت در این امر، هر گونه اخبار و اطلاعاتی از فعالیت قاچاقچیان را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها