آخرین اخبار
۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۰
بازدید:۷۸
صد آنلاین | متهم اعتراف کرد با جعل عنوان مأمور یکی از ادارات دولتی به همراه همدست خود به در منزل شهروندی رفته و با تهدید مالباخته تعداد ۱۲ النگو و ۲ انگشتر را به ارزش ۳ میلیارد ریال از منزل وی سرقت کرده و از محل متواری شده بود.
کد خبر : ۹۰۸۱۷
 

 

به گزارش صد انلاین ،  سرهنگ تیمور فرمانده انتظامی رباط کریم  در جمع خبرنگاران از دستگیری سارق طلا در رباط کریم خبر داد و در تشریح جزئیات بیشتر این عملیات اظهار کرد: در پی اعلام خبری مبنی بر سرقت تعدادی النگو و انگشتر طلا توسط فردی با عنوان جعلی مأمور ادارات دولتی، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس شهرستان رباط کریم قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی شهرستان رباط کریم با انجام اقدامات اطلاعتی و بررسی محل وقوع سرقت موفق به شناسایی سارق شده و با هماهنگی قضائی متهم دستگیر شد.

فرمانده انتظامی رباط کریم گفت: در بازجویی‌های پلیسی، متهم به جرم خود اعتراف و اعلام داشت با جعل عنوان مأمور یکی از ادارات دولتی به همراه همدست خود به در منزل شهروندی رفته و با تهدید مالباخته تعداد ۱۲ النگو و ۲ انگشتر را به ارزش ۳ میلیارد ریال از منزل وی سرقت کرده و از محل متواری شده است.

 

 
 
 
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها