۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۴
دامادی که خانواده همسرش را قتل عام کرد / برادرزن خردسال به قتل رسید
بازدید:۲۰۹۲
صد آنلاین | شمارش معکوس برای اعدام داماد تبریزی که در اردیبهشت ماه سال گذشته سه تن از اعضای خانواده همسرش، از جمله برادرزن 6 ساله خود را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده و در شعبه سوم دادگاه کیفری یک آذربایجان شرقی به 3 بار قصاص نفس محکوم شده بود، در زندان مرکزی تبریز آغاز شده است.
کد خبر : ۹۰۷۹۷

به گزارش صد آنلاین ، اردیبهشت ماه سال گذشته بود که گزارش قمه کشی و قتل در یکی از کوچه‌های تبریز به پلیس ۱۱۰ گزارش شد؛ به دنبال این گزارش بازپرس ویژه قتل تبریز به همراه تیمی از کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی این شهر و همچنین ماموران کلانتری ۲۱ به منزل مورد نظر عزیمت کردند تا ضمن بررسی ابعاد مختلف حادثه، رمز و راز این جنایت هولناک را نیز کشف نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

دامادی که خانواده همسرش را قتل عام کرد / برادرزن خردسال به قتل رسید

اما بازپرس وقتی به محل جنایت می‌رسد با در قفل شده منزل مواجه می‌شود؛ آنان بعد از شکستن قفل وارد منزل شده و با فرد مسنی مواجه می‌شوند که می‌گوید: پسرم اقدام به قتل پدرزن و مادرزن و برادر زن خود کرده است.

بعد از اظهارات پدر متهم، پلیس با ۳ جسد خونین در منزل مواجه می‌شود که متعلق به یک زن و مرد و نیز یک پسربچه ۶ ساله بوده است؛ بنابراین بازپرس پرونده سریع دستور دستگیری متهم، داماد ۴۲ ساله را به کارآگاهان صادر و آنان نیز بلافاصله اقدام به دستگیری داماد می‌نمایند.

داماد در همان بازجویی‌های اولیه لب به اعتراف قتل اعضای خانواده همسرش می‌گشاید و می‌گوید: صبح همسرم به مادرش زنگ زد و گفت که من دیوانه شده ام و او را کتک می‌زنم؛ حدود ساعت ۲ بود که صدای آیفون را شنیدم، در منزل قفل بود رفتم در را باز کردم، دیدم پدرزن و مادرزن و برادرزنم پشت در هستند؛ شروع کردیم صحبت کردن، پدرزنم بچه را از دست من گرفت و گفت ما می‌رویم! من گفتم که شما حق ندارید بچه را ببرید، اما می‌توانید دخترتان را ببرید؛ که وی خواست با دسته جارو برقی مرا بزند، ولی نزد و رو به من گفت: تو نمی‌توانی کاری کنی و بزنی، که من رفتم داخل آشپزخانه و چاقو را برداشتم؛ او را زدم نمی‌دانم چند تا زدم وقتی مادرزنم بچه را برداشت و فرار کرد مجال ندادم و ایشان را هم زدم و برادرزنم را هم از پشت زدم. "

با اظهارات متهم، پرونده برای صدور رای نهایی از شعبه ۶ دادسرای عمومی و انقلاب تبریز به شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان ارجاع و در مورخه ۲۹ آبان ماه سال جاری جلسه رسیدگی به اتهام مرد ۴۲ ساله در شعبه مذکور برگزار شد.

در همان ابتدای جلسه تمام اولیای دم مقتولان درخواست قصاص را از دادگاه خواستار شدند که با توجه به اظهارات متهم در جلسه دادگاه و نیز در مراحل بازجویی و...، قضات دادگاه مذکور متهم را به ۳ بار قصاص نفس از طریق آویختن به چوبه دار در محوطه زندان مرکزی محکوم کردند که البته طبق رای دادگاه اجرای قصاص نفس از حیث قتل عمدی مادرزن متهم، منوط به پرداخت نصف دیه کامل در حق مرتکب از سوی اولیاء دم خواهد بود.

گزارش رکنا حاکی است، حکم اعدام این داماد در دیوان عالی کشور نیز مهر تایید خورده است و او تا چند روز آینده در زندان مرکزی تبریز به دار آویخته خواهد شد.

فاطمه قلی پور گنجه لو

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها