آخرین اخبار
۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۰
بازدید:۲۰۶
صد آنلاین | حمله پهپادی مقاومت عراق به هدفی در داخل اراضی اشغالی، خیز رئیس اپوزیسیون رژیم اسرائیل برای استعفای رسمی از کابینه جنگی طی امروز، یورش به کرانه باختری و ربودن شماری از جوانان فلسسطین از مهمترین تحولات بامدادی روز ۲۴۵ طوفان الاقصی است.
کد خبر : ۹۰۷۸۸
 

به گزارش صد آنلاین ، ارتش رژیم اسرائیل بامداد امروز شنبه در تازه ترین جنایت خود علیه مردم درمحاصره و بی‌دفاع فلسطین، خانه‌ای را در شمال نوار غزه بمباران کرد که در اثر آن 18 نفر شهید و یا زخمی شدند.

 

 

 

 

 

در صحنه سیاسی رژیم اسرائیل، منابع مطلع گفتند که رئیس اپوزیسیون این رژیم امروز رسما جدایی خود از کابینه جنگ را اعلام خواهد کرد که در صورت امکان، نتانیاهو با مشکل بزرگی برای ادامه جنگ مواجه خواهد شد.

در بیرون از اراضی اشغالی نیز، مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که در حمایت از مردم و مقاومت فلسطین، یک هدف حیاتی را در اراضی اشغالی هدف قرار داده است.

مهمترین تحولات روز 246 عملیات طوفان الاقصی را در ادامه دنبال کنید:

************************************************************

گانتس امروز رسما استعفا میکند

وب سایت خبری آکسیوس آمریکا نوشت که بنی گانتس، عضو کابینه جنگ رژیم اسرائیل طی امروز شنبه در کنفرانس خبری خود استعفای خود را اعلام کند.

اعتراف  به شکست در برابر حزب الله

روزنامه معاریو، چاپ سرزمین های اشغالی اذعان کرد که ارتش رژیم صهیونیستی نتوانسته پهپادهای انتحاری حزب الله را در حمله به سایت نظامی مرج بنی عامر رهگیری کند.

آکسیوس: مذاکرات بین حماس و اسرائیل به مرحله حساسی رسیده

وب سایت خبری آکسیوس آمریکا به نقل از منبعی نوشت که مذاکرات غیرمستقیم حماس و رژیم تل‌آویو برای تبادل اسرا به مرحله «خیلی حساسی» رسیده است.

شلیک موشک به سمت نظامیان صهیونیست

جنبش حزب الله لبنان طی بیانیه‌ای که بامداد امروز شنبه منتشر کرده، اعلام کرد: ساعت 23:25 شامگاه جمعه، رزمندگان مقاومت اسلامی، محل تجمع نظامیان دشمن اسرائیلی را در مثلث التحیت با موشک هدف قرار دادند.

هاآرتص: در همه جبهه‌ها گیر کرده‌ایم از جمله جبهه لبنان

 روزنامه هاآرتص رژیم اسرائیل به نقل از «عاموس هارئیل»، ستون نویس نظامی خود نوشت: تل‌اویو به سمت یک شکست فاجعه بار چند بعدی حرکت می‌کند. ما در همه جبهه‌ها گیر کرده‌ایم و مهمترین این جبهه‌ها، جبهه لبنان است که در حال تبدیل شدن به یک آتش بزرگ (علیه اسرائیل) است.

4 شهید و 7 زخمی در بمباران خانه‌ای در شمال غزه

رسانه های فلسطین گزارش دادند که در اثر بمباران خانه‌ای در محله «رضوان» در شهر غزه (شمال غزه) چهار نفر شهید و هفت تن دیگر زخمی شده‌اند.

شبکه الجزیره ساعاتی بعد اعلام کرد که پنج نفر شهید شده و 13 تن دیگر زخمی شده‌اند.

حماس به نتانیاهو: رژیم‌تان مطرود و ارتش‌تان بی‌اخلاق است

عزت الرشق، عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) بامداد امروز شنبه طی کنفرانس مطبوعاتی در واکنش به درج نام رژیم اسرائیل در لیست سیاه رژیم‌های کودک‌کش گفت:  بار دیگر نتانیاهو، ارتش و ارکان حکومتش، به دلیل قرار گرفتن اسم «اسرائیل» در لیست سیاه مرتکبان کشتار کودکان دچار هیستری و وحشت شده‌اند.

او گفت که «اسرائیل» رژیمی مطرود و در دادگاه های بین المللی تحت تعقیب و  پیگرد قرار گرفته است.

رشق در مورد جنایت صهیونیست‌ها در بمباران مدرسه آنروا که ده‌ها شهید برجای گذاشت، گفت: «بمباران مدرسه اسکان آوارگان اردوگاه نصیرت واقع در مرکز نوار غزه از سوی اشغالگران یک جنایت نسل کشی و پاکسازی قومی است که از روی عمد انجام شد و ادعای اشغالگران مبنی بر وجود مبارزان مقاومت در میان آوارگان دروغی آشکار و مضحک است».

عضو حماس همچنین گفت: «هیچ چیز نمی تواند جنایت بمباران غیرنظامیان بی دفاع از جمله زنان و کودکان را توجیه کند و ارتش اشغالگران صیهونیست، غیراخلاقی  و باندی جنایت‌کاری متشکل از قاتلان تشنه خون و انتقام است».

حملات توپخانه‌ای حزب الله به مواضع ارتش صهیونیستی

حزب الله لبنان در دومین بیانیه بامدادی امروز خود، از حمله دقیق توپخانه‌ای به مقر تجمع نظامیان دشمن صهیونیست در پایگاه الراهب خبر داد.

یورش صهیونیست‌ها به کرانه باختری

همزمان با اعلام شنیده شدن انفجار در شهر اریحا واقع در کرانه باختری، رسانه های فلسطینی از یورش نظامیان صهیونیست به خانه ای در این شهر یورش برده‌اند.

انفجار بمب در مسیر نظامیان صهیونیست

رسانه های فلسطین از منفجر شدن چند بمب دست ساز در مسیر حرکت نظامیان رژیم اسرائیل و خودروهای آن‌ها در اریحا خبر دادند. از سوی دیگر رژیم اسرائیل امروز در یورش به کرانه باختری، سه فلسطینی را ربود و به مکان نامعلومی برد.

حمله پهپادی عراق به هدفی در فلسطین اشغالی

مقاومت اسلامی عراق طی بیانیه‌ای دقایقی پیش اعلام کرد که بامداد امروز شنبه یک هدف مهم و حیاتی را در داخل اراضی اشغالی با پهپاد هدف قرار داده است.

فعال شدن آژیرهای هشدار حمله موشکی در شمال فلسطین اشغالی

رسانه های رژیم اسرائیل صبح شنبه گزارش دادند که آژیرهای هشدار شلیک موشک و راکت در تعدادی از شهرک‌های صهیونیست نشین واقع در شمال فلسطین اشغالی تا منطقه صفد فعال شده است.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها