آخرین اخبار
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۰
بدون دردسر با چک صیادی صاحب خودرو شوید | با قیمت باورنکردنی و  اقساطی خودرو بخرید
بازدید:۶۳۰
خرید اقساطی خودرو تقریبا از یک سال قبل از سوی مونتاژکاران ازسرگرفته شد. مدیران‌خودرو و بقیه مونتاژکاران برای جا نماندن از رقبا و از دست ندادن مشتری رسما سراغ طرح فروش اقساطی رفتند و با دریافت حداقل ۵۰ درصد از قیمت روز خودرو مردم را به خرید اقساطی تشویق می‌کنند. همزمان شرکت‌های لیزینگ و فروشنده‌های شخصی هم برای پیدا کردن مشتری سراغ چنین راهکاری می‌روند و از حربه‌هایی مثل نحوه اقساط توافقی و آزاد بودن سند خودرو استفاده می‌کنند.
کد خبر : ۹۰۶۵۲

مدیران‌خودرو و بقیه مونتاژکاران برای جا نماندن از رقبا و از دست ندادن مشتری رسما سراغ طرح فروش اقساطی رفتند و با دریافت حداقل ۵۰ درصد از قیمت روز خودرو مردم را به خرید اقساطی تشویق می‌کنند. همزمان شرکت‌های لیزینگ و فروشنده‌های شخصی هم برای پیدا کردن مشتری سراغ چنین راهکاری می‌روند و از حربه‌هایی مثل نحوه اقساط توافقی و آزاد بودن سند خودرو استفاده می‌کنند.

 

 

خرید اقساطی خودرو از طرف یکی از شرکت‌های فعال در این عرصه با پرداخت مبلغی به‌عنوان پیش‌پرداخت و اقساط ۱۸ ماهه امکان‌پذیر است. خریدار می‌تواند اقساط باقی‌مانده را هر سه‌ماه یکبار پرداخت کند و تقریبا اغلب خودرو‌های داخلی هم دردسترس است.

 

 

خرید اقساطی ساینا S به عنوان یکی از ارزان‌ترین مدل‌های تولیدی فعلی با پرداخت ۲۰۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان آغاز می‌شود و در قدم بعدی خریدار باید ظرف یک سال و نیم، هر سه‌ماه یکبار دنبال پاس کردن چک ۴۴ میلیون تومانی باشد.

 

 

خرید اقساطی ساینا S به‌این ترتیب در این حالت ۲۶۴ میلیون تومان به خاطر چک‌ها آب می‌خورد و با احتساب مبلغ پیش‌پرداخت به ۴۶۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌رسد. اینکه قیمت ساینا S در بازار آزاد یک و نیم سال دیگر چقدر می‌شود را نمی‌دانیم، اما همین الان خرید ساینا S در بازار آزاد حدود ۴۲۰ میلیون تومان خرج برمی‌دارد.

 

 

خرید اقساطی پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف‌شیشه‌ای از همین شرکت با احتساب رقم پیش‌پرداخت و اقساطی که درنظر گرفته شده، به یک میلیارد و ۵۵ میلیون تومان می‌رسد. محصولی که یکی از گرانقیمت‌ترین خودرو‌های داخلی فعلی است و درحال حاضر حدود یک میلیارد تومان در بازار آزاد قیمت دارد. در این حالت خریدار باید ۴۵۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به‌عنوان پیش‌پرداخت کنار بگذارد و در قدم بعدی آماده پاس کردن شش چک ۹۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی باشد.

خرید اقساطی خودرو از فروشنده‌های شخصی هم امکان‌پذیر است و تا دلتان بخواهد از این دست پیشنهاد‌ها در پلتفرم‌های آنلاین به‌چشم می‌خورد. به‌عنوان مثال فروشنده‌ای که از پیدا کردن مشتری دست‌به‌نقد ناامید شده تیگو ۸ پرو مدیران‌خودرو را با قیمت پایه دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به‌شکل اقساطی برای فروش گذاشته است.

خرید اقساطی تیگو ۸ پرو در این حالت به‌شکلی است که رقم پیش‌پرداخت یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان تعیین شده. از طرفی مبلغ هر قسط ۸۰ میلیون تومان است، اما تعداد اقساط و چند‌وچون نهایی به توافق فروشنده و خریدار موکول شده است.

X۵۵ پرو که در هفته‌های اخیر به‌خاطر ماجرای واژگونی در اتوبان قم – کاشان مورد توجه قرار گرفته، یکی دیگر از گزینه‌های موجود برای خرید اقساطی است. قیمت X۵۵ پرو به‌شکل پایه توسط فروشنده یک میلیارد و ۲۶۶ میلیون تومان است. مبلغ پیش‌پرداخت ۶۲۶ میلیون تومان است و طی ۶۰ قسط ماهانه باید روی هم یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان دیگر به رقم پیش‌پرداخت اضافه شود.

خرید اقسطی X۵۵ پرو در این حالت بعد پنج سال یک میلیارد و ۶۴۶ میلیون تومان می‌رسد که نسبت به قیمت روز X۵۵ پرو حدود ۳۰ درصد بیشتر است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها