آخرین اخبار
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۵
بازدید:۲۳۴
صد انلاین | منابع صهیونیستی از هلاکت ۲ نظامی و زخمی‌شدن ۲۴ صهیونیست در عملیات پهپادی و موشکی روز گذشته رزمندگان حزب‌الله لبنان در منطقه اشغالی «حرفیش» خبر می‌دهند.
کد خبر : ۹۰۵۸۶

۲۶ کشته و زخمی صهیونیست در عملیات پهپادی حزب الله لبنانبه گزارش صد آنلاین ، در ادامه حملات شب گذشته (چهارشنبه) مقاومت اسلامی لبنان ضد تجمعات نظامیان صهیونیستی در مجاور شهرک اشغالی «حرفیش»، رسانه‌های عبری به هلاکت و زخمی شدن شمار زیادی از نظامیان اذعان کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در همین ارتباط، خبرنگار المیادین بامداد امروز (پنج‌شنبه) به نقل از رسانه‌های عبری گزارش داد: «در نتیجه حمله پهپادی حزب‌الله به تجمع نظامیان اسرائیلی در نزدیکی شهرک «حرفیش» در شمال فلسطین اشغالی، دست‌کم دو نظامی کشته و ۲۴ نفر دیگر زخمی شدند که حال هشت صهیونیست وخیم گزارش شده است.

از سوی دیگر و در ادامه تشدید تبادل آتش میان رزمندگان حزب‌الله لبنان با اشغالگران در مناطق مرزی لبنان با فلسطین اشغالی، رسانه‌های محلی در لبنان از تشدید تجاوزات نظامی بامدادی ارتش رژیم صهیونیستی به برخی از مناطق جنوب لبنان خبر دادند.

در همین ارتباط، جنگنده‌های رژیم اشغالگر اسرائیل بامداد امروز (پنج‌شنبه) روستا‌های مرزی لبنان را به‌شدت بمباران کردند.

طبق گزارش‌ها، مناطق اطراف شهرک‌های «العدیسه»، «کونین»، «بیت یاحون» و «صدیقین» و «بیت یاحون» هدف حملات صهیونیست‌ها قرار گرفتند.

در پی این حملات، برخی رسانه‌ها از حملات موشکی دوباره مقاومت لبنان به شمال سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

ساعاتی پیش نیز حزب‌الله لبنان یک مقر دیگر ارتش رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی را هدف حمله موشکی قرار داد.

رزمندگان حزب‌الله لبنان مقر نظامیان ارتش صهیونیستی در نقطه مرزی «الرمثا» در بلندی‌های «کفرشوبا» را با موشک و با دقت مورد هدف قرار دادند.

4561/ی

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها