آخرین اخبار
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۰
بازدید:۲۱۲
صد آنلاین | زلنسکی قبل از ورود به قطر در شبکه‌های اجتماعی نوشت: قطر به طور فعال در تدارک نشست صلح مشارکت داشته است و انتظار می رود که به یکی از صداهای خاورمیانه برای بازگشت مردم به خانه، غذای جهانی و امنیت هسته‌ای و انرژی تبدیل شود.
کد خبر : ۹۰۵۸۵

 

به گزارش صد آنلاین ،  به نقل از عصرایران؛ دفتر امیر قطر اعلام کرد، شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر با ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین در کاخ شهر لوسیل، درباره تلاش‌های بین‌المللی برای پایان دادن به درگیری اوکراین گفتگو کرده است.

 

 

 


 
 زلنسکی روز چهارشنبه برای مذاکره با امیر قطر وارد این کشور شده است.

دفتر امیر قطر گفت: «در این گفتگو به تحولات اخیر پیرامون اوکراین، به ویژه تلاش‌های جامعه بین‌الملل برای توقف خصومت‌ها، حفاظت از غیرنظامیان و باز نگه داشتن تمامی کانال‌های ارتباطی برای حل بحران از طریق گفت‌وگو و روش‌های دیپلماتیک پرداخته شد».
 
در این بیانیه آمده است که آل ثانی و زلنسکی همچنین در این دیدار درباره "توسعه همکاری‌های دوجانبه" گفتگو کردند.
 
زلنسکی قبل از ورود به قطر در شبکه‌های اجتماعی نوشت: قطر به طور فعال در تدارک نشست صلح مشارکت داشته است و انتظار می رود که به یکی از صداهای خاورمیانه برای بازگشت مردم به خانه، غذای جهانی و امنیت هسته‌ای و انرژی تبدیل شود. قرار است درباره تعدادی از مسائل اقتصادی و امنیتی دوجانبه با امیر قطر گفتگو کنم.

 

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها