آخرین اخبار
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰
طعنه پیروز قربانی به جواد نکونام
بازدید:۶۷۵
سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: من در جایگاهی نیستم که بگویم نگونام در استقلال بماند یا برود.
کد خبر : ۹۰۵۵۰

پیروز قربانی درمورد شرایط تیم فوتبال استقلال در فصلی که با نایب قهرمانی این تیم همراه شد، اظهار داشت: به نظر من استقلال بد کار نکرد. با توجه به مشکلاتی که داشت و خیلی از آنها را خودشان ایجاد کردند روند بدی نداشت. به مجموعه این تیم احترام می‌گذارم. خیلی‌ها متاسفانه روی حرف‌هایی که من می‌زنم موضع می‌گیرند. قبلا هم گفته‌ام که فرض می‌کنیم از تیم پرسپولیس حمایت می‌شود، اما این بهانه‌ای شده است برای من به عنوان مربی و بازیکن که عملکرد خودم را پوشش بدهم.


وی ادامه داد: متاسفانه فضای مجازی هم بستری را فراهم کرده است که چندان خوب نیست. استقلال اگر نساجی را می‌برد این داستان‌ها پیش نمی‌آمد. تیمی که سابقه و DNA قهرمانی را دارد باید خودش کار را تمام می‌کرد. من اگر می‌گویم این حرف را نزنید دلیلش این است که متاسفانه برخی مردم این موضوع را قبول می‌کنند و دستاویزی می‌شود برای مربی و بازیکن تا عملکرد خودش را توجیه کند. ما باید عملکرد خودمان را بهبود ببخشیم. انتظار از استقلال بالا است و فکر می‌کنم فصل خوبی را داشت، اما خیلی از مشکلات را خودش برای خودش ایجاد کرد.پیشکسوت استقلال با بیان اینکه نظری درمورد ماندن و رفتن نکونام ندارم، خاطرنشان کرد: هلدینگ خلیج فارس می‌تواند عملکرد استقلال را بررسی کند. من در جایگاهی نیستم که بگویم نکونام بماند یا برود. هرکسی که سرمربی استقلال شود حمایت می‌کنم، اما نه حمایت کورکورانه. حمایت یعنی چیزی را که می‌بینیم اگر اشتباه است بگوییم، حتی اگر تمام تماشاگران هم مخالفت کنند باید واقعیت‌ها را بگوییم.

قربانی ادامه داد: شاید پرسپولیس حمایت می‌شود، اما عملکرد خودمان را باید بهبود ببخشیم. سال گذشته پرسپولیس قهرمان شد؛ سپاهان اگر ملوان را می‌برد قهرمان می‌شد، چرا نبرد؟ امسال هم استقلال اگر نساجی را می‌برد قهرمان می‌شد، چرا نبرد؟ اینکه بگوییم نمی‌گذارند قهرمان شویم درست نیست. بازی را می‌بینیم. استقلال در خیلی از بازی‌ها خوب بود و خیلی از بازی‌ها هم دلخواه هواداران نبود.وی با بیان اینکه نکونام بازیکن بزرگی بوده است، گفت: به نظر من در عالم مربیگری یک سری بازیکن داشت که بد نبودند، اما از اول فصل گفت من بازیکن ندارم. همین بازیکنان مصاحبه‌ها را می‌خوانند و سرخورده می‌شوند. بازیکنان بسیار خوبی در اختیار استقلال بود، اما به هر دلیلی نشد و حالا مالکان باشگاه می‌دانند که نکونام بماند یا برود. این انتخاب باید بر اساس مسائل فنی باشد. در مجموع استقلال نتیجه بدی نگرفت.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها