آخرین اخبار
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰
مشکل بزرگ استقلال / مهدی قایدی استقلالی می شود؟
بازدید:۷۰
استقلال در تلاش برای جذب یک ستاره بزرگ است. ستاره ای که پیش از حضور جواد نکونام در استقلال زننده ۱۲ گل برای آبی ها و سازنده ۸ گل برای هم تیمی هایش بود.
کد خبر : ۹۰۵۴۹

مهدی قایدی بعد از یک فصل حضور در استقلال به عنوان بازیکن قرضی مجبور به بازگشت به اردوی شباب الاهلی شد و در ادامه به عنوان بازیکن قرضی به تیم فرهاد محیدی یعنی اتحاد کلبا رفت. حالا باشگاه استقلال در تلاش است یک بار دیگر این بازیکن را در اختیار بگیرد.


مشکل جذب این ستاره این است که بر اساس قوانین جدید سازمان لیگ امکان جذب مهدی قایدی به صورت قرضی وجود ندارد و خرید قطعی این بازیکن هم منوط به پرداخت پول میلیون دلاری به باشگاه شباب الاهلی است.

بدون شک باشگاه اماراتی که برای خرید مهدی قایدی میلیون ها دلار صرف کرد، حالا حاضر نیست در ازای چند صد هزار دلار این بازیکن را به استقلال برگرداند.

نکته مهم دیگر اینکه قانون سقف قرارداد در فوتبال ایران پابرجاست و این قوانین در نهایت پیش بینی می شود، مانع از حضور دوباره مهدی قایدی درترکیب آبی ها شود.

گفته می شود باشگاه الوحده امارات سخت در تلاش برای جذب مهدی قایدی است و در این باره با باشگاه شباب الاهلی وارد مذاکره شده است.  

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها