آخرین اخبار
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۱
بازدید:۱۲۷۸
صد آنلاین | شنبه زاده، پس از آزادی از زندان، اهانت به مقدسات اسلامی و اهل بیت(ع) را از سر گرفت و  همچنین با دستگاه جاسوسی اسرائیل به همکاری پرداخت.
کد خبر : ۹۰۵۲۱

به گزارش صد  آنلاین، روزنامه ایران نوشت: فرد موهن به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) که از جمله چهره‌های شاخص براندازان در فضای مجازی نیز به شمار می‌رود، در حالی که قصد فرار از کشور را داشت در اردبیل بازداشت شد. مطابق گزارش رسانه‌ها، او طی تماس تلفنی با خانواده‌اش، بازداشت خود را تأیید کرده است.

 

 

 

 

به گزارش فارس، نامبرده از طریق یکی از شبکه‌های اجتماعی با افسران رده بالای سرویس جاسوسی موساد در ارتباط بوده و تحت پوشش فعالیت ویراستاری اقدام به جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز موساد از داخل کشور می‌نموده است.

 

در حالی که جریان رسانه‌ای وابسته به اپوزیسیون به‌دنبال آن هستند که علت بازداشت او را منوط به اظهارات ضدانقلابی او خلاصه کنند، اما نوشته‌ها و اظهارات شنبه‌زاده در شبکه اجتماعی ایکس، غالباً در هتاکی و توهین به اهل بیت(ع) از جمله امام علی(ع) منتشر شده است.

موضوعی که پیشتر در فضای مجازی منجر به برانگیختن انتقادات زیادی از دستگاه‌های مسئول در این زمینه شده بود.

این فرد هتاک پیش از این نیز در تیر ماه ۱۴۰۱ و به جرم توهین به مقدسات اسلامی، برای تحمل ۳.۵ سال حبس، راهی زندان شد اما در نهایت پس از گذشت یک سال، با پیشنهاد قوه قضائیه شامل عفو معیاری رهبری شده و از زندان آزاد شد.
با این حال او پس از آزادی از زندان، اهانت به مقدسات اسلامی و اهل بیت(ع) را از سر گرفت و همچنین با دستگاه جاسوسی اسرائیل به همکاری پرداخت.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها