آخرین اخبار
۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۹
مرد جوان به طرز وحشتناکی توسط دو تبعه افغان به قتل رسید
بازدید:۱۳۸۰
صد آنلاین | رئیس پلیس آگاهی تهران: دو تبعه افغان به اتهام قتل دستگیر شدند
کد خبر : ۹۰۴۷۶
 

به گزارش صد آنلاین ،  سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: اوایل فروردین‌ماه امسال، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های شرق تهران مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، گزارش کردند.

 

 

مرد جوان به طرز وحشتناکی توسط دو تبعه افغان به قتل رسید

 

 

 با اعلام این خبر، تیمی از زبده‌ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و با جسد مرد جوان افغانستانی مواجه شدند که براثر یک درگیری با ضربات چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه هم نشان می‌داد که ۲ فرد غریبه به مقتول در خیابان حمله کردند.

 بدین ترتیب کارآگاهان جنایی راهی خیابان موردنظر شدند و در نخستین گام دوربین‌های مداربسته را هدف بازبینی قرار دادند که مشخص شد ۲ مرد جوان با انگیزه نامعلوم به‌صورت ناگهانی به مقتول حمله کرده وی را با ضربات چاقو از پای در آوردند.

 پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی، اقدامات اطلاعاتی آغاز شد و در این شاخه از تحقیقات مشخص شد که مقتول با ۲ برادر جوان افغانستانی اختلافات عمیق خانوادگی داشته و از سوی آنها بارها به قتل تهدید شده بود.

 تیم جنایی در گام بعدی متوجه شدند این جنایت توسط ۲ برادر رخ داده است و متهمان قصد دارند خیلی زود کشور را به‌مقصد افغانستان ترک کنند./ مهر

 
 
 
 
 
 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها