آخرین اخبار
۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۵
نوجوان 16 ساله با چاقو کشتمش / قرار دعوا گذاشتیم
بازدید:۴۵۹۱
صد آنلاین | رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری فردی که در شهرستان فلاورجان یک نوجوان ۱۷ ساله را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، خبر داد.
کد خبر : ۹۰۴۷۲

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ حسین تُرکیان در توضیح این خبر گفت: 10 خرداد ماه سال جاری طی تماس با فوریت های پلیسی مبنی بر یک مورد نزاع و درگیری منجر به فوت در شهرستان فلاورجان، کاراگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی و اکیپ بررسی صحنه جرم در محل حاضر شدند و مشخص شد یک نوجوان 17 ساله ای طی نزاع به علت اصابت چاقو به گردن و خونریزی شدید در حین انتقال به اورژانس بیمارستان فوت کرده است.

 

نوجوان 16 ساله با چاقو کشتمش / قرار دعوا گذاشتیموی افزود: تحقیقات کاراگاهان آغاز و در بررسی‌های اولیه و تحقیق از افراد حاضر و شاهدین عینی در صحنه جرم مشخص شد ضارب یک جوان 15 یا 16 ساله در حال صحبت با مقتول بوده که در همین حال با یکدیگر درگیر شدند و قاتل چاقویی از جیب خود بیرون آورده و به گلوی مقتول زده و متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: در این رابطه با همکاری اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی و تحقیق از شهود حاضر در صحنه هویت قاتل شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی قاتل 16 ساله کمتر از یک ساعت در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: قاتل دستگیر شده در تحقیقات کارآگاهان به ارتکاب قتل صورت گرفته اعتراف کرد و گفت به خاطر اختلافات قبلی با مقتول قرار گذاشته و بعد از صحبت با هم درگیر شدیم و با چاقویی که از قبل تهیه کرده بودم به گردن او ضربه زدم و از محل متواری شدم.

سرهنگ ترکیان تصریح کرد: با توجه به اعترافات متهم به قتل و کشف یک قبضه سلاح سرد از وی که با آن مرتکب قتل شده بود، پرونده در این رابطه تشکیل و به همراه متهم برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها