آخرین اخبار
۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۰
بازدید:۳۷۸
صد آنلاین | فرمانده پلیس راه آهن فرماندهی یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف ۱۶۵ بسته حاوی مواد مخدر جاساز به روش بلع از مسافری در ایستگاه راه‌آهن خبر داد.
کد خبر : ۹۰۴۱۸
 

به گزارش صد آنلاین ، سردار حشمت‌الله ملکی؛ فرمانده پلیس راه‌آهن اظهار کرد: کارشناسان معاونت مبارزه با مواد مخدر پلیس راه آهن کشور در پی انجام اقدامات اطلاعاتی مبنی بر تردد مشکوک یکی از مسافران سابقه‌دار در مسیر ریلی یزد به تهران و احتمال حمل مواد مخدر از جانب وی، پیگیری را در دستور کار خود قرار دادند.

 

 

 

 

 

وی افزود: با اعلام این خبر به کارکنان پلیس راه آهن مسیر ریلی با اقدامات پلیسی، نسبت به کنترل مسافران خروجی از قطار یزد اقدام و این متهم شناسایی و دستگیر می شود.

سردار ملکی بیان کرد: پس از انتقال متهم به یگان انتظامی پلیس، در بررسی های به عمل آمده پس از عکس‌برداری به وسیله دستگاه بادی اسکنر بسته‌های متحدالشکل و مشکوک به مواد مخدر داخل بدن وی مشخص شد.

توقیف بیش از 1000 خودرو و کشف 33 تن مواد مخدر در خراسان جنوبی

فرمانده پلیس راه آهن گفت: ضمن هماهنگی با مرجع قضائی، متهم تحت نظر قرار گرفته و طی 11 مرحله تعداد 165 بسته به وزن 1کیلو و 700 گرم مواد مخدر از نوع تریاک با لفافه از نامبرده دفع، کشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان کرد: در این خصوص پرونده تشکیل که حسب دستور مرجع قضائی، متهم به همراه مواد مکشوفه تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گردید.

 

 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها