آخرین اخبار
۱۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۱
بازدید:۷۲
صد آنلاین | یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن در بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروی موشکی یمن یک هدف نظامی صهیونیستی در منطقه ام‌ الرشراش واقع در جنوب سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داد.
کد خبر : ۸۹۹۴۴

به گزارش صد آنلاین ، سخنگوی نیروهای مسلح یمن از حمله موشکی به یک هدف نظامی صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

 

 

 

 

یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن در بیانیه‌ای اعلام کرد که در راستای حمایت از ملت فلسطین ‌و در پاسخ به جنایت‌های دشمن صهیونیستی علیه آوارگان در رفح، نیروی موشکی یمن یک هدف نظامی برای دشمن اسرائیلی در منطقه ام‌ الرشراش واقع در جنوب سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داد.

وی گفت که این حمله با موشک بالستیک«فلسطین» انجام شد؛ موشکی که برای اولین بار نیروهای مسلح یمن امشب از آن رونمایی کرد و این عملیات با موفقیت انجام شد.

در این بیانیه آمده است که تا زمان توقف تجاوزها به غزه و پایان محاصره ملت فلسطین در این باریکه، عملیات نظامی یمن ادامه خواهد داشت.

سریع به جزییات و مشخصات موشک بالستیک فلسطین هیچ اشاره ای نکرده است.

ارتش یمن در ماه‌های گذشته در حمایت از مقاومت ملت فلسطین در نوار غزه چند کشتی آمریکایی، انگلیسی و صهیونیستی یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ و تنگه باب‌المندب هدف قرار داده است.

نیروهای ارتش یمن متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم اسرائیل حملات خود به غزه را متوقف نکند، کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ هدف قرار دهند.

 

 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها