آخرین اخبار
۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۱
خبر خوش برای رانندگان اسنپ و تپسی/ گزینه عجله دارم دوباره برقرار شد
بازدید:۲۷۴
طبق خبر‌های رسیده رانندگان اسنپ و تپسی می‌توانند گزینه عجله دارم را برگردانند.
کد خبر : ۸۹۹۰۱

مدتی پیش گزینه عجله دارم به دلیل گران شدن کرایه ها از تاکسی های اینترنتی حذف شده است اما اکنون خبر رسیده است که رانندگان اسنپ و تپسی می‌توانند این گزینه را برگردانند.

 

 

بر اساس نظریه معاون حقوقی ریاست جمهوری گزینه عجله دارم مصداق گرانفروشی نیست و سکوهای تاکسی اینترنتی می‌توانند این گزینه را به خدمات خود برگردانند.

 

 

نتیجه صورتجلسه در مورد حذف گزینه عجله دارم که در نهم خرداد ماه به امضای رئیس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب و کار کشور سید امیر سیاح رسیده است نشان می‌دهد گزینه عجله دارم مصداق گرانفروشی نیست و پلتفرم‌ها می‌توانند این گزینه را به خدمات خود برگردانند‌.

 

 

این در حالیست که سازمان تعزیرات حکومتی اسفند ماه گزینه عجله دارم را مصداق گران‌فروشی اعلام کرد و پلتفرم‌های تاکسی اینترنتی مجبور به حذف این گزینه از خدمات خود شدند.

 

 

در این صورتجلسه آمده است: بر اساس نظریه معاون حقوقی ریاست جمهوری سکوهای اینترنتی گزینه عجله دارم مصداق گرانفروشی نیست و سکوهای تاکسی اینترنتی می‌توانند این گزینه را به خدمات خود برگردانند و سکوها مکلفند اطلاعات انالیز قیمت‌گذاری خود را طی دو هفته به دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور ارائه کنند.

منبع: پیوست

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها