آخرین اخبار
۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۹
بازدید:۷۸۵
صد آنلاین | سرهنگ رسول بهرامی گفت: ماموران تیم گشت کلانتری ۱۱۴ غیاثی، حین گشت زنی در محدوده حوزه استحفاظی خود به یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ که در حال با آژیر و گردان در پشت شیشه بود، مواجه شده و به آن مشکوک شدند.
کد خبر : ۸۹۸۰۵
 

 

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ رسول بهرامی در این‌باره گفت: ماموران تیم گشت کلانتری ۱۱۴ غیاثی، حین گشت زنی در محدوده حوزه استحفاظی خود به یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ که در حال با آژیر و گردان در پشت شیشه بود، مواجه شده و به آن مشکوک شدند.

 

 

 

 

وی با بیان اینکه راننده این خودرو بدون آنکه سرنشین دیگری داشته باشد، تنها در هنگام عبور از ترافیک سنگین از چراغ گردان استفاده کرده بود، گفت: در همین راستا ماموران پلیس برای بررسی موضوع، خودروی مذکور را متوقف کرده و از راننده خودرو خواستند تا مدارک هویتی و مجوز نصب ادوات منصوب را ارائه کند، اما پس از بررسی مدارک هویتی مشخص شد که کارت شناسایی کپی شده به صورت رنگی بوده و آژیر و گردان نصب شده بر روی خودرو نیز مصوب نبوده و از بازار‌های غیر مجاز تهیه شده است.

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در بررسی اولیه از خودرو متهم دو دستگاه بی سیم و حکم ماموریت جعلی نیز کشف و ضبط شد، گفت: در همین راستا این فرد به مقر انتظامی منتقل و خودرویش نیز توقیف شد. متهم تحت بازجویی قرار گرفت و در حالی که چاره‌ای به جز بیان حقیقت نداشت در تحقیقات اولیه به جرم خود مبنی بر غصب عناوین اعتراف کرد.

بهرامی از تشکیل پرونده برای مامور قلابی دستگیر شده خبر داد و گفت: برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شد و او به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها