آخرین اخبار
۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۰
بازدید:۸۱
صد آنلاین | بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بی‌اعتنایی به طرح بایدن درباره لزوم برقراری آتش‌بس دائمی در غزه، اعلام کرد قرار نیست جنگ در غزه متوقف شود.
کد خبر : ۸۹۷۹۲

 

 

 

به گزارش صد آنلاین  ، به نقل از ایسنا، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی به اعضای کابینه خود قول داد جنگ را متوقف نکند.

 

 

 

 

به گزارش سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی، نخست وزیر اسرائیل احتمال دستیابی به توافق را نیز بسیار ضعیف ارزیابی کرد.

نتانیاهو به اعضای کابینه خود همچنین گفت: بایدن شروط واقعی که اسرائیل با آن درباره آتش بس موافقت کرده است، ارائه نکرده است.

اخیرا جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا طرح و پیشنهادی را ارائه کرده مبنی بر این که آتش‌بس فراگیر در نوار غزه حاکم شود،‌ نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی از این منطقه خارج شوند،‌ علاوه بر این آزادی اسرا، بازگشت ساکنان شمال نوار غزه به خانه‌هایشان و نیز افزایش روند کمک رسانی‌ها به نوار غزه برای حمایت از نیازهای انسانی در این منطقه از دیگر موضوعاتی بوده که در طرح پیشنهادی مطرح شده است.

پبشتر دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به این طرح پیشنهادی اعلام کرده بود که نتانیاهو مصمم است جنگ را تا زمانی که تمامی اهدافش محقق نشده، پایان ندهد.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها