آخرین اخبار
۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۸
بازدید:۲۵۳۸
صد آنلاین | فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 2 سارق سابقه دار و حرفه ای موتورسیکلت و کشف 4 موتور سیکلت سرقتی از مخفیگاه متهمان با تلاش ماموران این شهرستان خبر داد.
کد خبر : ۸۹۷۴۲

به گزارش صد آنلاین ،  سرهنگ «محمد قاسم طرهانی» در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع سرقت موتور سیکلت در هفته‌های اخیر در محدوده «حسن آباد» رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کلانتری ۱۷۶ این فرماندهی قرار گرفت و گشت زنی‌های نا محسوس و هدفمند افزایش یافت. 

 

 

 

 

وی گفت: عوامل کلانتری حسن آباد در پی گشت زنی‌های هدفمند در ساعات پیک جرائم در نقاط جرم خیز، در دوازدهم خرداد ماه امسال موفق به دستگیری ۲سارق حرفه‌ای و سابقه دار موتور سیکلت در حین سرقت می‌شوند، در بازرسی ماموران کلانتری از مخفیگاه آنان ۴ دستگاه موتور سیکلت سرقتی نیز کشف شد. 

بنا بر اعلام پایگاه خبری پلیس، سرهنگ طرهانی خاطر نشان کرد: در تحقیقات انجام شده مشخص شد متهمان ۲۶ و ۴۸ساله (پدر و پسر) دارای سوابق متعدد در امر سرقت بوده که متهم در بازجویی‌های بعمل آمده، ضمن اقرار به بزه ارتکابی به ۹ فقره سرقت موتور سیکلت در محدوده های «حسن آباد» معترف که پس از تشکیل پرونده و پایان تحقیقات متهمان تحویل پلیس آگاهی شهرستان گردیدند. 

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان خاطر نشان کرد: مردم نقش مهمی در ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح جامعه دارند و از این رو می‌توانند با هوشیاری کامل در مراقبت از اموال خود، مانع سوء استفاده سارقان شده و با اعلام به موقع این گونه سرقت‌ها به پلیس، ما را در دستگیری هرچه سریعتر سارقان کمک کنند.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها