آخرین اخبار
۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۷
بازدید:۱۳۱۷
صد انلاین | باشگاه استقلال با انتشار متنی جنجالی نسبت به قهرمانی پرسپولیس واکنش نشان داد.
کد خبر : ۸۹۷۴۱

به گزارش صد آنلاین ، باشگاه استقلال با انتشار متنی در واکنش به قهرمانی پرسپولیس نوشت:

آن اشک‌ها که روی سکوها ریخت، گریه‌هایی که گوش نیمکت و رختکن دستگردی را برای همیشه پر کردند، آن فریادها که هنگام شکفتن گل قهرمانی، به بغض فروخورده بر باد رفتن جام ختم شد، هیچ گاه از حافظه تاریخی استقلال پاک نمی‌شود.

 

 

 

 

 

 

فصل باشگاهی ۳-۱۴۰۲ فوتبال ایران در حالی برای پرافتخارترین باشگاه ایرانی قاره کهن به خاطره ها پیوست که حسرتی بزرگ برای آبی دلان بر جای گذاشت.

ما جنگیدیم، در جنگی نابرابر، در پیکاری که حتی خوش‌بین‌ترین هواداران هم فکر نمی‌کردند نفس به نفس جام پیش برویم. ما جنگیدیم، چون همان روز اول هم قسم شدیم که برای اعتبار این پیراهن، برای این هوادار عاشق به میدان برویم. اما تنها چند دقیقه کم آوردیم. قصد بهانه گرفتن نداریم و ضمن عذرخواهی از همه آبی دلان باید بگوییم که جریانی از ابتدای فصل نمی‌خواست بوسه استقلال بر جام را به تماشا بنشیند و در آخر پیروز هم شد؛ آن هم با یک سلسله اشتباهات و اشتباه اخرین که بسیاری از کارشناسان آن را فاحش و مبرهن می‌دانستند. آن جریان البته که صدای خیلی از تیم ها را هم درآورد که اعتقاد به رقابت جوانمردانه و شرافتمندانه داشتند.

ما جنگیدیم، با تیمی که خیلی‌ها از روز اول معتقد بودند برای قهرمانی ساخته نشده است. کم نیاوردیم و همین تیم در ۵ بازی آخر که مالکیت و مدیریت باشگاه تغییر کرد، ۴ پیروزی و یک تساوی بدست آورد. 

از چندی پیش نماینده محترم مالک‌، اعضای محترم هیات مدیره‌، مدیریت باشگاه و مربیان جلسه‌های پیش فصل را آغاز کردند تا نقشه راه حضور پرقدرت برای فصل آینده ترسیم شود. 

فصل ۴-۱۴۰۳ برای استقلال از دیشب آغاز شد. مطمئن باشید تیمی در شأن شما هواداران خواهیم ساخت. تیمی که این بار بر خطاها و اشتباهات داوری پیروز شده و همه چیز در چارچوب مستطیل سبز تعیین شود.

فصلی که فقط یک بار بدون امتیاز از زمین خارج شدیم، با جام همراه نشد؛ اما شرافتمندانه جنگیدیم و تلاش کردیم تا لبخند، میهمان لب شمایان باشد. شما که صاحبان اصلی استقلال و فوتبال هستید. 

واقعیت آن است که زورمان به اشتباهات داوری نرسید و ای کاش متولیان فوتبال، با حضور کارشناسان خارجی بی طرف، به نقد و بررسی بازی‌های لیگ در چند فصل گذشته و به ویژه لیگی که تمام شد و باز هم به طور خاص چند بازی آخر فصل بنشینند، آسیب شناسی کنند و برای فصل بعد اصلاح کنند آن چه را که نباید بر لیگ ما می‌رفت و اتفاق افتاد. توقع زیادی نیست اگر خطایی و اشتباهی رخ داده خاطیان معرفی و با آنان برخورد شود. در این راه استقلال تمام هزینه‌های حضور این کارشناسان خارجی را هم تقبل می کند، چون معتقدیم این کار دفاع از فوتبال پاک است. 

اگر هوادار مغموم را بخواهیم تصور کنیم، بی شک شبیه هواخواهان آبی دل بود که دیشب خیلی‌هاشان زمزمه می‌کنند:

گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست 

آنچه البته به جایی نرسد فریاد است...

اعتراض به اشتباه های داوران را از همان هفته نخست فریاد کردیم و کسی نشنید.

شاید اگر VAR در لیگ ما هم مثل خیلی دیگر کشورها از سال ها پیش آمده بود، نیازی نبود این همه صدای شکسته در گلو باشیم. 

توقع آن است که مهدی تاج، رییس محترم فدراسیون فوتبال که این سال‌ها تمام تلاش فردی و سازمانی خود را برای اعتلای فوتبال کشور به کار گرفته کمک داور ویدیویی را میهمان لیگ بعد کند. قطعا حضور VAR در لیگ آتی تاثیر جریان ناسالم را در نتایج تا حدی زیادی کاهش خواهد داد.

باز هم سر تعظیم و ارادت در برابر شما هواداران بزرگ استقلال فرود می‌آوریم و زیر لب خطاب به شما می‌گوییم کنار شما آسیا که سخت نیست؛ کنار شما:

آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت.

 

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها