آخرین اخبار
۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۰
خبر فوری /  ساعت کاری ادارات این  استان تغییر می‌کند
بازدید:۱۱۳۵
 بر‌اساس بخشنامه ابلاغی از سوی معاون استاندار قم و در راستای مدیریت بهینه مصرف برق ، ساعت کاری ادارات استان از ۱۶ خرداد ماه تا ۱۵ شهریور ماه، ۶ صبح شروع و ساعت ۱۳ خاتمه خواهد یافت.
کد خبر : ۸۹۷۲۶

بر اساس بخشنامه ابلاغی از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم و در راستای مدیریت بهینه مصرف برق در فصل گرما، ساعت کاری ادارات استان از روز چهارشنبه  16 خرداد ماه تا 15 شهریور ماه،  6 صبح شروع و ساعت 13 خاتمه خواهد یافت.

 

 

در این بخشنامه آمده است؛ بر اساس مصوبه هیات محترم وزیران مبنی بر لزوم همکاری کلیه دستگاه‌های دولتی، موسسات عمومی غیر دولتی در جهت مدیریت رعایت الگوی مصرف برق به عنوان یکی از حامل‌های اساسی انرژی در ساعات اوج مصرف به منظور پیشگیری از اعمال خاموشی‌های اضطراری در استان، ساعت کاری ادارات در کلیه ایام کاری هفته (شنبه تا پنج شنبه) از روز چهارشنبه 16 خرداد ماه جاری تا 15 شهریور ماه از ساعت 6 صبح الی 13 خواهد بود.

 

 

کلیه دستگاه‌های اجرایی، بانک ها، نیرو‌های مسلح و نهاد‌های عمومی غیر دولتی استان به منظور مدیریت بهینه مصرف برق در ساعات اداری می‌بایستی به میزان حداقل سی درصد (30%) نسبت به مصرف دوره مشابه سال قبل و در ساعات غیر اداری به میزان شصت درصد (60%)، مصرف جاری با اولویت خاموش کردن روشنایی‌های غیر ضرور و سامانه‌های سرمایشی کاهش مصرف برق داشته باشند.

 

 

مسئولیت حسن اجرای این موارد به عهده بالاترین مسئول هر دستگاه بوده و به منظور دقت و رعایت صرفه جویی‌های لازم بازرسان شرکت توزیع نیروی برق استان نسبت به پایش میدانی و الکترونیکی دستگاه‌ها اقدام و گزارش دوره‌ای را به استانداری ارسال خواهند کرد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها