آخرین اخبار
۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۵
بازدید:۲۲۳۶۶
صد آنلاین | به‌دنبال قتل مدیرعامل یک شرکت ساخت‌وساز با شلیک گلوله‌، پلیس موفق به دستگیری مرد آشنا به‌عنوان مظنون اصلی جنایت شد.
کد خبر : ۸۹۷۲۴

 

به گزارش صد آنلاین ، این حادثه روز پنجشنبه در یکی از خیابان‌های مرکز پایتخت رخ داد. مقتول مردی برج‌ساز و مالک یک شرکت خصوصی بود که جسد خونین وی توسط خانواده‌اش در محل کارش پیدا شده بود. آنها وقتی از او خبری نشده بود، نگران شده و با مراجعه به شرکت، با جسد غرق خون او روبه‌رو شده بودند. این مرد میانسال از ناحیه سر هدف شلیک گلوله قرار گرفته بود و وقتی گزارش این جنایت به تیم جنایی پایتخت اعلام شد، بازپرس جنایی به همراه کارآگاهان اداره آگاهی راهی محل حادثه شدند. آنها در بررسی محل جنایت متوجه شدند که سرقتی در شرکت رخ نداده است. از سوی دیگر مشخص شد که مقتول در زمانی کشته شده بود که شرکت خلوت بود و کسی جز مقتول در آنجا حضور نداشته‌ است. این یعنی قاتل با اطلاع از این ماجرا و با نقشه قبلی وارد شرکت شده و با اسلحه جان وی را گرفته بود.

 

 

 

کارآگاهان جنایی در ادامه تحقیقات به مردی رسیدند که از مدت‌ها قبل با مقتول دچار اختلاف مالی شده بود. با شناسایی هویت این فرد، دستور بازداشت او صادر شد و کارآگاهان وی را دستگیر کردند. این مرد در بازجویی‌ها مدعی شده که بی‌گناه است و از جنایت خبر ندارد و در این شرایط تحقیقات از وی ادامه دارد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها